Дошка пошани

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКИХ ОЛІМПІАД!

З інформатики:

ІІІ місце –

Мартинюк Богдан

10-Б клас,

учитель Наталія Коржова

З англійської мови:

І місце – Коленко Амелія, 10-В клас,

учитель Оксана Шешаберідзе;

ІІ місце – Стецюк Марія, 8-Б клас,

учитель Ірина Бачалгіна;

ІІ місце – Рибковська Софія, 11-Б клас,

учитель Наталія Юхимчук;

ІІІ місце – Вдовиченко Орест-Микола, 8-А клас,

учитель Ірина Бачалгіна;

ІІІ місце – Савчук Маргарита, 10-Б клас,

учитель Оксана Шешаберідзе;

ІІІ місце – Кшевдинська Марія, 11-Б клас,

учитель Наталія Юхимчук


З польської мови:

ІІ місце – Тарасюк Марія, 9-Б клас,

учитель Ніна Михалюк;

ІІ місце – Лісовчук Анастасія, 10-А клас,

учитель Олена Трубнікова;

ІІІ місце – Сас Тетяна, 9-В клас,

учитель Ніна Михалюк;

ІІІ місце – Войтюк Дарія, 10-Б клас,

учитель Олена Трубнікова;

ІІІ місце – Лахай Анна, 11-В клас,

учитель Ніна Михалюк


З французької мови:

І місце – Міцура Маргарита, 8-В клас,

учитель Світлана Багнюк;

І місце – Мисковець Олександра, 9-А клас,

учитель Світлана Багнюк;

ІІІ місце – Боровська Вероніка, 9-А клас,

учитель Світлана Багнюк

З фізики:

ІІІ місце – Пилипович Дарина, 9-Б клас,

учитель Вадим Хомік;

ІІІ місце – Мельник Владислав, 10-А кл.,

учитель Вадим Хомік;

ІІІ місце – Мартинюк Богдан, 10-Б клас,

учитель Вадим Хомік

З математики:

ІІ місце – Стецюк Марія, 8-Б клас,

учитель Ганна Шеремета;

ІІІ місце – Олійник Арсеній, 7-В клас,

учитель Катерина Богданець;

ІІІ місце – Мартинюк Богдан, 10-Б клас,

учитель Ірина Сіраш;

ІІІ місце – Гаврилюк Олександр, 11-А кл.,

учитель Оксана Фатенок.

З біології:

ІІ місце – Романік Орест, 8-А клас,

учитель Тетяна Войтюк;

ІІ місце – Андрійчук Ярослав, 11-Б клас,

учитель Тетяна Войтюк;

ІІІ місце – Ковальчук Матвій, 10-Б клас,

учитель Оксана Мельник.


Переможців.docx
ОЛІМПІАДА 2021.docx

Вітаємо!!!

Крота Олега, учня 10-В класу, за зайняте ІІ місце в ІІІ (Всеукраїнському) етапі конкурсу-захисту наукових робіт МАН

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Вітаємо Ярослава Андрійчука!

Вітаємо Ярослава Андрійчука, учня 10-Б класу, який в цьому складному році досяг визначних успіхів і відзначився активністю та працьовитістю. Ярослав був учасником багатьох конкурсів (зокрема, історичного конкурсу «Patria Nostra», «Молодий журналіст Волині», «Інтелектуальний тріатлон – успіхи Польщі 1980–2020»), але особливе значення надав участі в олімпіадах.

Ярослав Андрійчук став фіналістом IV Олімпіади історії Польщі для Полонії і поляків за кордоном, яку проводить фонд «Свобода і демократія».

Вітаємо!!!

Кравчука Володимира Володимировича, учня 11-В класу, з перемогою (І місце) у Волинській учнівській Інтернет-олімпіаді з фізики.

Вітаємо Огнівця Романа, учня 10-А класу з перемогою!!!