Умови прийому

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Згідно з наказом МОН від 05.05.2018 року №564/32016 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти", враховуючи продовження строку дії воєнного стану до 13.05.2024 року, до Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей №1 Луцької міської ради» набір буде відбуватися за визначеним механізмом.

Зарахування до школи здійснюється на підставі заяви одного з батьків, поданої особисто (з пред'явленням документа, що засвідчує особу заявника).

До заяви додаються:

1. Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал документа);

2. Оригінал або копія медичної довідки (за формою №086-1/0 та форма №63/0 "Карта профілактичних щеплень").

3. Копію одного з документів (за вибором заявника), що підтверджує місце проживання (чи перебування) на території обслуговування закладу освіти (під час подання копії пред'являється оригінал документа).

На першочергове зарахування мають право діти, які проживають на території обслуговування школи, визначеної рішенням виконавчого комітету від 15.02.2023 року 61-1 "Про закріплення території за закладами загальної середньої освіти та ведення обліку дітей шкільного віку та учнів".

У випадку, якщо право на першочергове зарахування не підтверджено, діти можуть бути зараховані до закладу освіти лише на вільні місця.