Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

Ласкаво просимо!

Ми дуже раді, що Ви стали читачем нашого нового сайту і сподіваємось, що цей ресурс буде для Вас корисним, цікавим та потрібним. Будемо раді бачити серед наших відвідувачів сайту не лише вчителів, учнів та батьків школи, але й наших випускників, ветеранів, гостей школи, й усіх, кому цікаве наше життя і події школи.

Ми дуже любимо свою школу та з великою повагою ставимося до нелегкої праці наших учителів і підтримуємо творчий потенціал учнів. Сподіваємося на ефективний діалог з батьками учнів нашої школи на тему навчання та виховання наших дітей, за яких ми несемо відповідальність перед країною та нашим майбутнім.

ОГОЛОШЕННЯ

Як вберегти дітей від "ігор смерті"?

Логін доступу: mip. Пароль доступу: mipmip.

НОВИНИ

--- Шляхетного не підкупиш!

--- Мудрого не обдуриш!

--- Мужнього не зламаєш!

З нагоди Дня захисників та захисниць України та Дня українського козацтва в нашій школі відбулася зустріч учнів 9-их, 10-их, 11-их класів з учасником АТО/ООС капітаном спецпідрозділу"Світязь"- Сергієм Зизою.

Представники учнівського самоврядування провели інформаційні хвилинки "Ніколи знову" для учнів 5-их--7-их класів.

Організовано виставку малюнків та стіннівок "Тобі, захисник України!".

Класоводами та класними керівниками проведені години спілкування "В єдності наша сила"

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

11.10.2021 відбулося чергове засідання атестаційної комісії І рівня, на якому затвердили список вчителів, які будуть атестуватися у 2021-2022 н. р.

Президентом учнівського парламенту більшістю голосів було обрано ученицю 11-Б класу Ковалевич Анну.

Вітаємо Аню з перемогою!

Цікавою подією життя школи стали вибори Президента шкільного учнівського парламенту, які були організовані та проведені за всіма законами демократичного суспільства 7 жовтня 2021 року.

Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування кандидатом на посаду Президента міг стати будь-який учень школи 7- 11 класів, який має авторитет у класі та школі.

Свої кандидатури на посаду Президента шкільного парламенту подали вісім учнів. Протягом двох тижнів кандидати вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час .

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Свято казки - то завжди радість, ми почувалися справжніми акторами, бо маємо небайдужих батьків, які допомогли нам дібрати костюми, виготовити маски й реквізит (5 - Г клас).

У Луцьку в центральній бібліотеці для дітей розпочала роботу блогер-студія. Зі слів бібліотекаря Ніни Бочарової, кожен, хто захоче займатися блогерством, зможе скористатися технікою студії. Учениця 6-Б класу Юліана Монатік - блогер-початківець, створює відео огляди книг-буктрейлерів, викладає їх у соцмережі та You Tube-каналі. Юліана бере активну участь у підготовці та проведенні уроків літератури рідного краю та позакласного читання на паралелі 6-х класів.

Учитель української мови та літератури

Мельничук Мирослава Василівна.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

3-В клас відвідав Волинський краєзнавчий музей та Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки.

Чудова театралізована екскурсія та цікаві ігри у стінах музею захопили учнів і батьків.

Школярі також вивчали техніку та зброю.Найбільше вражень залишилось у дітей та дорослих після перегляду експозиції сучасної військової техніки та озброєння на відкритому майданчику.

Дорогі школярі, батьки, вчителі! Дякуємо Вам за участь у благодійній акції "Монетки дітям". Об'єднавшись,ми зібрали 21 кг.монет номіналом 25 копійок, загальною сумою 1784,50 гр. Ці кошти перераховані на благодійний фонд "Таблеточки". Це лише маленький крок назустріч здоровому дитинству для сотень дітей,що борються з раком.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel image

Відтепер уроки у 3-В класі стали ще цікавішими. Опановуємо разом нову програму для сучасного навчання на мультиборді від mozabook.

Сорочук Інна Ігорівна

Учителі МО іноземних мов, Олена Трубнікова, Наталя Чабан та Світлана Багнюк, організували читання віршів Лесі Українки польською, німецькою та французькою мовами до річниці відзначення Дня Європейських мов . До вашої уваги вірш "Надія".

0-02-05-2ac1bd387b0cf3df866259b2e602a9f9732435d7ed928e77ed47cf01700d8a2f_a504fcf6efb89013.mp4
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Учні 2-В класу долучилися до відзначення Дня Миру !

Діти ознайомилися з історією виникнення свята і його символами, обговорили важливість його для усіх людей. Школярі вивчили прислів'я, пов'язані з прагненням до миру, виготовили символічні долоньки дружби і фігурки голубів, склали сенкан про мир.

3 вересня учні школи взяли участь в акції "Національне читання", яка об'єднує поляків і поціновувачів польської мови у цілому світі. Дійство відбулося під патронатом президентської пари Республіки Польщі. Старшокласники читали твір нашої відомої землячки Габріели Запольської "Моральність Пані Дульської".

Радіємо з Ніною Михалюк, що маємо таких здібних, креативних, талановитих і активних учнів.

Carousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel image

18 вересня 2020 року учні нашої школи Валентина Наконечна, Олександра Цопа, Діана Юрчик, Іван Поліщук, Софія Коваль, Марта Киричук і Марія Гелета взяли участь у восьмому Загальноукраїнському диктанті з польської мови "Я пишу, ти пишеш,ми пишемо... польською".

Іван Поліщук виборов ІІІ місце у молодшій віковій групі (12-18 років ).

Учитель польської мови Олена Трубнікова

Перші кроки шкільного життя

У нашій школі відзначили День Миру. Учні 8-Б, 8-В, 7-В та 9-В класів під керівництвом учителів англійської мови, Приймачук І. І., Федоренко О. В. та Васюхник С. Я. завітали в гості до учнів початкової школи та розповіли їм про історію та традиції святкування цього свята. Учні 6-А, 6-Б та 6-В класів підготували цікаву інформацію. Усі учні школи долучилися до флешмобу: "Одягни біле - обери мир" та до виставки малюнків, плакатів та постерів.

День миру у 3-В класі

Carousel imageCarousel imageCarousel image

Мир на землі

Мир на землі — це затишок і тиша,

Це сміх дитячий і душі політ,

Коли поет чарівні вірші пише

Про незвичайний, дивовижний світ.

Мир на землі — це росяні світанки,

Краса і творчість, пісня у гаях.

Мир на землі — це вечори і ранки

Із радістю і щастям у серцях.

Мир на землі — це дім і мама, й тато,

Й любові стільки — просто через край!

Це та земля, де щастя є багато

І в кожній хаті — хліба коровай.

Це та земля, де сміх і пісня лине,

А діти йдуть до школи знов і знов.

Й ніколи у боях ніхто не гине,

Бо там господар — щастя і любов.

Надія Красоткіна

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру.

У нашій школі день розпочався флеш-мобом «Мир над Україною», який підготували учні 11-их класів, адже ця тема для нас, українців, надзвичайно болюча.

Також школярі власноруч виготовили паперових голубів, як символ миру, якими прикрасили приміщення школи.

Протягом дня був проведений конкурс плакатів та малюнків «Я за мир в Україні».

Класоводами та класними керівниками протягом дня проведені години спілкування «21 вересня – Міжнародний день миру».

0-02-05-f192d622cfb501316ec5aaaa6afd47c2a49036114023736920bce872be5e134e_170c971e148d0d54.mp4
0202.mp4

Вересень у житті 5-Г класу:

Опрацьовуємо мультиборд

Моделюємо мовну ситуацію і складаємо діалог "На пікніку"

Виготовляємо газету до Дня миру

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Учні школи долучилися до проведення Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання "World Cleanur Day" в Україні.Школярі були учасниками міської толоки :прибирали зелені зони та прилеглі території школи.

0-02-05-4961f0d2fe5ab39ada1754fe4191189b11796a74eecf3041cd60edc5e2e7ef60_3b7bf07f06dc5871.mp4
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

ФЕСТИВАЛЬ "ЛІСОВА ПІСНЯ" ЗАВІТАВ У НАШУ ШКОЛУ

Вже традиційно склалося, відколи Міжнародний літературно-мистецький фестиваль "Лісова пісня" від Волинського обласного осередку Національної спілки письменників України змінив свій формат і проводиться не лише на Ковельщині в Колодяжному і Нечимному, а й у Луцьку, що Спеціалізована школа N 1 є давнім партнером цього творчого просвітницького дійства. В рамках Фестивалю "Лісова пісня" й не тільки в нашій шкільній аудиторії побували дитячі письменники Оксана Кротюк, Олег Чаклун, лауреати Премії імені Лесі Українки Кабінету Міністрів України в галузі дитячої та юнацької літератури Надія Гуменюк, Марія Людкевич, Дара Корній, Іван Андрусяк. А цьогоріч з нагоди 150-річчя з дня народження Лесі Українки, 30-річчя відновлення державності України і 20-річчя самого Фестивалю вихованці 4 Г класу радо поспілкувалися з гостею Волинського краю, українською письменницею, котра нині мешкає у столиці Болгарії Софії, Анною Багряною. Далека гостя розповіла дітям про себе, свою оригінальну та перекладну творчість, поділилася секретами письменницької майстерності, особливостями творення художніх текстів для наймолодших читачів, доступно як для такого віку слухачів розкрила специфіку перекладу іншомовних, зокрема, болгарських і македонських дитячих книг для дорослих і малят, говорила про вшанування пам'яті нашої славної землячки Лесі Українки болгарським народом, відповіла на різноманітні й численні запитання юних школярів. Анна Багряна представила учасникам творчої зустрічі свої оригінальні книги прози і драматургії "Вітрова гора", "Над Часом" і перекладені нею цікавинки своїх македонських колег по перу "Дві принцеси" Наталі Спасової, "Веселий зоопарк", "Плутана казка", "Дзявкітливий кожух" Кіро Донева та інші, видані переважно в Луцьку та Києві. Разом з дітворою творчу гостю привітав директор школи Андрій Іларіонович Киця, а на згадку про саму зустріч лишилися цікаві світлини.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Учні школи взяли участь у громадській акції "Українська вишиванка" з нагоди відзначення Дня міста.

Carousel imageCarousel image

Україна - наша мати, вишиванка - генетичний код, а пісня - наша душа! 5-В клас - це маленька модель нашої держави: свідомі, красиві, співучі та дружні юні українці й україночки! На першому уроці учні вітали неньку Україну з її ювілеєм: одягнули святковий одяг, розгадували загадки про символи України, пригадали неофіційні символи та співали народні та сучасні пісні. Україна починається з нас!

Урок-екскурсія 3-В та 3-Г класів по замку Любарта – це була відмінна можливість дізнатися багато нового і цікавого, зануритися в історію та захоплюючі легенди нашого краю.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Цікаві ігри, майстер-клас, екскурсія у юнацькій бібліотеці очікували на 3-А. А на завершення свята всі поласували смачним морозивом. Щоб у цьому навчальному році усім було ,,солодко".

Першовересень зустріли учні 5-Г та 6-Б класів Луцької школи N 1 на місцевому 12 каналі. Надзвичайно цікаво було школярам зазирнути за лаштунки телебачення і спробувати себе в ролі журналістів. Репортаж, інтерв'ю - саме в таких жанрах попрацювали діти, примірявши спеціальний одяг телевізійника! Побували в студії новин, кімнатах звукорежисера та редактора, врешті побачили самі себе в екрані телевізора! Незабутнє свято!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

1 вересня-День знань - традиційне свято для кожної школи в Україні. Урочиста лінійка у нашій школі відбулася для учнів 1 та 11 класів. Цьогоріч у навчальному закладі 4 перших та три 11 класи.