Набір у перший клас

До уваги батьків майбутніх першокласників!

На 2024-2025 н.р. планується набрати 4 класи (120 учнів).

Класоводи: Ващук Наталія Віталіївна;

Никитюк Лариса Мілетіївна;

Кічук Олена Анатоліївна;

Мосійчук Людмила Іванівна

З повагою, адміністрація закладу освіти.

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Керуючись наказом МОН від 05.05.2018 року №564/32016 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти", враховуючи продовження строку дії воєнного стану до 13.05.2024 року, до Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей №1 Луцької міської ради» набір буде відбуватися за визначеним механізмом.

Прийом документів здійснюється з 01.04.2024 року до 31.05.2024 року на підставі заяви одного з батьків, поданої особисто (з пред'явленням документа, що засвідчує особу заявника) або надісланої на електронну адресу школи

school1lutsk39@ukr.net

До заяви додаються:

1. Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал документа);

2. Оригінал або копія медичної довідки (за формою №086-1/0 та форма №63/0 "Карта профілактичних щеплень").

Медичну довідку подати до 27.08.2024 року.

3. Копію одного з документів (за вибором заявника), що підтверджує місце проживання (чи перебування) на території обслуговування закладу освіти (під час подання копії пред'являється оригінал документа).

На першочергове зарахування мають право діти, які проживають на території обслуговування закладу, визначеної рішенням виконавчого комітету від 15.02.2023 року 61-1 "Про закріплення території за закладами загальної середньої освіти та ведення обліку дітей шкільного віку та учнів", діти, які є рідними (усиновленими) братами або сестрами, які здобувають освіту у закладі, діти працівників закладу освіти.

У випадку, якщо право на першочергове зарахування не підтверджено, діти можуть бути зараховані до закладу освіти лише на вільні місця.

01.06.2024 року відбудеться зарахування дітей до 1-го класу, які мають право на першочергове зарахування та подали повний пакет документів.

Діти, які не мають медичної довідки станом на 01.06.2024 року, будуть рекомендовані до зарахування. Зарахування цих дітей відбудеться 31.08.2024 року (при наявності усіх документів). З 01 до 15.06.2024 року здійснюється зарахування дітей на вільні місця  (за умови подання повного пакету документів).

Набір у 1-й клас

2024/2025 навчальний рік

Заплановано набрати      120 учнів;

Зараховано до 1-го класу ___ учні;

Будуть зараховані до 1-го класу при повній подачі документів до 27.08.2024 року – ___ учень;

Вільних місць  ___.

Назви вулиць, закріплених за навчальним закладом:

Богдана Хмельницького, Гайдамацька, Глушець (від вул. Ковельської до вул. Паркової), Гончарова, Градний Узвіз, Заповітна, Затишна, Кондратюка, Кооперативна, Олександра Валенти, Кривий Вал, Крилова, Лесі Українки, Набережна (від вул. Шевченка до вул. Яровиці), Паркова, Прогресу, Святовасилівська, П’ятницька Гірка, Святогірська, Сенаторки Левчанівської, Словацького, Учительська, Франка, Дольна, Чайковського, Шевченка (до вул. Набережної).

(рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 09.02.2023 р. №ПНР-1774 "Про затвердження територій обслуговування закладів загальної середньої освіти Луцької міської територіальної громади та ведення обліку дітей шкільного віку та учнів").