АРХІВ

2021-2022

Учні 9-А класу, які вивчають французьку мову, долучилися до Всеукраїнського флешмобу "Вишиванка- код нації".

Автор: Мисковець Олександра

Вчитель: Багнюк С. Б.

666.mp4
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Міжнародний день рідної мови відзначають щороку 21 лютого. От і наш 2 - Г клас теж долучився . У класі відбувся виховний захід " Мова - це серце народу ". Учні самостійно вивчали вірші про рідну мову, шукали вислови відомих людей, малювали малюнки. Усю свою роботу презентували на уроці. Як підсумок виховного заходу, учні написали диктант.

Вчитель Мосійчук Л.І

Асистент вчителя Хвалько М.І.

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності та виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу ,в школі відбулися години спілкування на теми: "У нашій пам'яті вони назавжди залишилися " (для учнів 1-4-их класів), "Зима, що нас змінила" (для учнів 5-11-их класів). Учні 8-Б класу (кл. керівник Зінчук С.В.) поклали квіти до стели пам'яті Героїв Небесної Сотні.

123132.mp4
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

16 лютого 2022 року в Україні офіційно відзначають День єднання.

Свято встановлено в Україні з метою консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

День єднання - молоде свято, яке має згуртувати українців і показати, що ми - єдиний народ.

Тому сьогодні учні та вчителі нашої школи спільно виконали Гімн України, прикріпили до одягу синьо-жовті стрічки. У рамках челенджу зробили фото з прапором України й показали всьому світу нашу єдність.

Єднаймо наші душі і серця,

І помисли хай будуть в нас єдині!

Бо наша Єдність – це мета Творця,

Бо наша Єдність – захист України!

Єднаймося у радості й біді,

Єднаймося в одній дружній родині,

Нас зробить єдність сильними тоді,

Коли в серцях любов до Батьківщини!

Єднаймося заради всіх людей,

Що в мирі й з миром хочуть в світі жити,

І гарних ми чекаємо вістей,

Бо ми прийшли у світ цей лиш творити!

Творити щастя, мир, нести добро,

І це наш щит, нас Бог оберігає,

І голуб Миру лине над Дніпром,

І наше небо він не покидає!

Єднаймося, бо Воля в цих серцях,

Хай знають скрізь – ми нація єдина,

І ми давно обрали вже свій шлях –

Це Вільна, Незалежна Україна!!!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

15 лютого у Міжнародний день онкохворої дитини в школі було проведено благодійну акцію "З Богом у серці". Учні розповсюджували золоті стрічки, які є символом боротьби із дитячою онкологією. Усі зібрані кошти будуть перераховані на благодійний фонд "З Богом у серці" для закупівлі дороговартісних медикаментів, організації майстер-класів та днів народження для дітей із онкологією, які через хворобу змушені жити у лікарні.

11 лютого 2022 року вчитель англійської мови, Логачова Юлія Володимирівна, провела показовий онлайн-урок "Професії, які дивують".

UNUSUAL JOBS.pptx
Carousel imageCarousel image

14.02 відбувся інтегрований урок до Дня святого Валентина в 7-А класі.

(вчителі Кальна В.В., Кужель І.В.)

Учні 9-г,9-в, 8-а та 8-б класів переглянули відео та презентацію про походження свята св.Валентина, дізналися про звичаї та традиції святкування в різних країнах, виконуючи вправи екзаменаційного характеру.

Учні 5А та 5Б прочитали текст та подивилися відео та дізналися історію свята та його традиції.

Carousel imageCarousel image

14.02 частину уроку в 7-А класі присвятили Дню Святого Валентина. Пригадали історію свята та декламували вірші на цю тему.️

Як захистити дитину від наслідків секстингу?

Секстинг — це обмін інтимними повідомленнями. Таке листування може здатися невинним фліртом, проте його наслідки можуть бути вкрай неприємними. Щоб дитина розуміла ризики секстингу, варто поговорити з нею на цю тему.

Нагадайте дитині: щойно вона надішле фото, його неможливо буде повернути та передбачити точно, куди воно потрапить.

Більшість підлітків не сприймають секстинг як проблему і неохоче говорять про це через можливі покарання. Варто знайти спосіб розповісти дитині про наслідки секстингу, запропонувати альтернативні відповіді на прохання надіслати еротичні зображення (наприклад, перевести розмову на жарт) та запевнити дитину, що вона може звернутися до вас із проблемами й отримати підтримку без осуду.

Навчіть дитину говорити «ні», бо секстинг може відбуватися через тиск із боку партнера. Розкажіть дитині, що в таких ситуаціях наслідки від того, що вона піддасться тиску, набагато гірші, ніж від протистояння йому.

Джерело: UNICEF Ukraine https://uni.cf/3gesfIN

Як досягти емоційної стабільності?

🔸Будьте оптимістичні. В цьому випадку йдеться не про «рожеві окуляри». По-справжньому стійкі люди, яким доводиться переживати найважчі ситуації і все одно йти до мети, вміють дотримуватися балансу між позитивним прогнозом і реалістичним поглядом на речі.

🔸Дивіться страху у вічі. Коли ми уникаємо речей, що нас лякають, стає ще страшніше. Коли ми стикаємося зі страхами віч-на-віч, ми перестаємо боятися.

🔸Перестаньте приховувати свої недоліки. Замість цього краще зосередьтеся на речах, які дійсно важливі у вашому житті.

🔸Насалоджуйтеся процесом. Як давно ви робили те, що справді любите? Настав час почати робити це знову.

🔸Займайтеся спортом. Фізична активність адаптує організм до стресу.

🔸Наповніть життя сенсом. У вас має бути покликання та ціль.

Вітаємо Софійку Чмух, ученицю 7-Г класу, та її вчительку- Гушинець Олену Зіновіївну!

ВІТАЄМО!

Коленко Амелію,

ученицю 10-В класу,

за зайняте ІІ місце

в обласній олімпіаді з англійської мови

(учитель Оксана Шешаберідзе)


Мельника Владислава,

учня 10-А класу,

за зайняте ІІІ місце

в обласній олімпіаді з фізики

(учитель Вадим Хомік)


Андрійчука Ярослава,

учня 11-Б класу,

за зайняте ІІІ місце

в обласній олімпіаді з хімії

(учитель Василина Шемет)

З метою поширення власного перспективного педагогічного досвіду, напрацювань щодо інноваційних досягнень в контексті Нової української школи педагоги нашого закладу підготували на ХХVIІ міську виставку дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Луцької територіальної громади» 14 робіт у номінаціях: «Фізико-математична освіта» - 2; «Початкова освіта» - 3; «Філологія» - 3; «Природознавство» - 2; «Трудова освіта» - 1; «Фізична освіта» - 1; «Освіта дітей з особливими потребами» - 1; «Суспільні дисципліни» - 1.

Зміст представлених матеріалів свідчить про зростання творчого професійного потенціалу вчителів, активне використання в практичній діяльності здобутків сучасної педагогічної науки.


Вітаємо!

Дмитріюк Людмилу,

ученицю 10-В класу,

за зайняте ІІІ місце в ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості , присвяченого Шевченківським дням (номінація “Література”)

(учитель Катерина Шилак)

Щедрий_5Г.mp4

5-Г клас Луцької СЗОШ N1 щедрує для підтримки Фонду боротьби з раком. Віримо, що разом усі - велика сила, яка створить Різдвяне диво, ми допоможемо фонду зібрати якнайбільше коштів для закупівлі препаратів в онкогематологічне відділення.

Вивчаємо тему "Цінності". Дізнались,що цінності бувають духовні та матеріальні. Однією із духовних цінностей є турбота про близьких. Як її проявити? Можна приготувати щось смачне і корисне. Сьогодні ми вчились готувати вінегрет. Вийшло смачно! Ми смакували салатом самі і пригощали інших! Нас дуже хвалили!

Учні 2-В класу

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

ВІТАЄМО!

Чмух Софію,

ученицю 7-Г класу,

за зайняте ІІ місце

в ІІІ (обласному) етапі Міжнародного конкурсу імені Т.Г.Шевченка.

(учитель Олена Гушинець)

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

11 січня пройшли години спілкування з учнями 8-А та 7-Б класів на теми: "Стоп Булінг!" та "Лихослів'я" в рамках проєкту "Знати, щоб жити!" за участю представника фонду "Переображення" Ойовича С.В.

Радісно закінчилися канікули!!! Дитячий колектив "Дзвіночки" (керівник Напиханко Р.П.) Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. N 1 став дипломантом

ІІІ ступеня на ХХІІІ фестивалі вертепів "З Різдвом Христовим!"

Щиро вітаємо маленьких артистів!!!

Carousel imageCarousel image

Криза підліткового віку може виявлятися в апатії, дратівливості і навіть агресії, але, попри всі труднощі етапу, важливо показати дитині, що ви її любите і завжди готові підтримати.

Налагодити діалог допоможуть ці поради:

🔹 Заохочуйте підлітків ділитися власними почуттями. Для цього запитуйте дитину, як пройшов її день й відзначайте навіть невеликі досягнення дитини.

🔹 Працюйте над вирішенням конфліктів разом. Для цього почуйте думку підлітка, проаналізуйте її, а вже потім поділіться своїм баченням та ідеями вирішення. Також, коли ви відчуваєте злість, намагайтеся зробити паузу в діалозі.

🔹 Подбайте про себе. Вчасно звертайтеся по потрібну допомогу — й до членів родини, й до фахівців. Також виділяйте час для себе й робіть те, що розслаблює вас та допомагає подолати стрес. У спокійному стані ви зможете дати дитині набагато більше якісної підтримки та покажете, що піклуватися про себе — важливо.

Більше порад — за посиланням: https://uni.cf/3yhXWt6

Учні Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. N 1 разом зі своїми батьками взяли участь у благодійній акції "Краплинки добра - для воїнів АТО". Під час акції були зібрані новорічно - різдвяні подарунки для військових: діти створили малюнки, виготовили листівки, написали вітання нашим Героям, а також зібрали посилки з теплими шкарпетками та з різними смаколиками та передали волонтерам центру "Серце патріота".

Всі охочі мали змогу долучитися до благодійної акції та продемонструвати нашим воїнам, які несуть службу в зоні АТО, що про них пам’ятають і чекають їх живими та здоровими.

Carousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

А у нас - святковий майстерклас)

Учні 8-Б та 8-Вкласів завітали до першокласників (учитель Приймачук ІІ)

Разом співали, танцювали, та прикрашали новорічну ялинку літерами англійського алфавіту.

21.12.2021 на уроці української літератури учні 5-х класів були авторами, ілюстраторами, редакторами, видавцями. Вони створювали збірочки загадок: придумували своє видавництво, добирали псевдоніми, малювали відгадки, оформляли титульні сторінки. Діти активно й творчо працювали. Робота була насиченою цікавою і плідною.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

У навчально - методичному центрі безпеки життєдіяльності при управлінні ДСНС учні 5 - Г класу Луцької школи N1 навчалися правильно реагувати на життєві виклики: поведінка на льоду, біля ялинки, небезпека феєрверків, петард і бурульок та інше. Діти тренувалися, як правильно користуватися вогнегасником, а також отримали солодкі подарунки. Приємно та з користю провели зустріч.

Напередодні свят усі метушаться в пошуках новорічної красуні. Одні вибирають живу, інші - штучну. Наш 2-Г клас вирішив прикрасити еко ялинку. З допомогою батьків був зроблений каркас. Учні розфарбували його і вийшла " справжня ялинка". А як же без іграшок? Традиційні - нецікаві, як у когось- не хочеться. І діти вирішили розмалювати гіпсові фігурки, прикрасити ними ялинку. Результат перевершив усі очікування...

Класовод Мосійчук Л.І.

Асистент вчителя Хвалько М.І.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

23 грудня у школі відбулася передача Вифлеємського Вогню Миру учасниками національної скаутської організації України.

555.mp4

17 грудня учні 6-А та 6-Б класів долучилися до різдвяної традиції розмальовування імбирного печива. Захопливе заняття дозволило дітям своїми руками створити особливий смаколик для себе, своїх батьків або друзів. Дякуємо майстрині Вікторії Смолярчук за теплу атмосферу.

Кл. керівники Мельничук Мирослава Василівна, Міщук Лілія Юріївна.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Щороку в Луцьку проходить благодійна акція "Миколай про тебе не забуде", мета якої привітати дітей пільгових категорій та всіх тих, кому потрібна наша увага та підтримка. Ми прагнемо ,щоб Миколай завітав до кожного в ці святкові дні, тому щиро дякуємо за вашу участь у акції, дорогі школярі, батьки, вчителі!

15 грудня відзначають Міжнародний день чаю. Чай - це напій, без якого неможливо уявити жодного дня.

Сьогодні учні 2 -Г класу теж відзначали День чаю. Ознайомилися з легендою виникнення цього напою, дізналися, які є види чаю, з якого посуду потрібно пити і як правильно заварювати.

Учні виготовили і розфарбували чашку своєї мрії, у яку поклали чайний пакетик.

Ну і який же День чаю без чаювання ? Діти смакували ароматним чаєм з лимоном і печивом. Усе це дійство супроводжувалося душевними бесідами...

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Урок геометрії. Ковалевич Анна, учениця 11-Б класу.

Урок всесвітньої історії. Шепталов Сергій, учень 11-Б класу.

Урок хімії. Лук’янчук Соломія і Мірошниченко Дарина, учениці 10-В класу.

Урок англійської мови. Генсецька Катерина і Цопа Олександра, учениці 11-А класу.

Carousel imageCarousel image

Урок "Я досліджую світ". Боровська Вероніка і Мельник Анна, учениці 9-А класу.

З 6 по 10 грудня в школі пройшов Тиждень учнівського самоврядування!

До роботи взявся новий педагогічний колектив - наші старшокласники, які проводили уроки у 1-10-х класах із різних предметів.

Робочий тиждень виявився нелегким, але успішним.

Кожен з учнів мав можливість на собі відчути, яка відповідальна праця вчителя.

Урок німецької мови. Сидорук Ярослав, учень 11-Б класу.

Урок фізичної культури. Ковальчук Вікторія, учениця 11-А класу.

Урок української мови. Дець Владислава і Черноплатова Мар’яна, учениці 11-А класу.

Carousel imageCarousel image

Урок "Я досліджую світ". Савчук Маргарита і Шиманська Марта, учениці 10-Б класу.

Урок ритміки. Шолудько Соломія і Тарасюк Марія, учениці 9-Б класу.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

З 6 по 10 грудня в школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста та у транспорті, запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи:

1. Виставка дитячих малюнків "Безпека пішохода";

2. Виставка літератури у бібліотеці "Увага на дорозі - життя у безпеці";

3. Інформаційні п'ятихвилинки "Будьмо уважні на дорозі". Вручення учням 1-4-их класів світло відбиваючих жилетів та браслетів;

4. Бесіда "Безпечний рух - твій вірний друг", для учнів 1- 11-их класів;

5. Перегляд мультфільму учнями 1-4-их класів " Абетка безпеки на дорозі";

6. Перегляд кліпу групи "ТНМК" "Бережи себе" учнями 8-11-их класів;

7. Інформаційний куточок "Правила дорожнього руху - твої правила"

Учні Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. N1 долучилися до благодійної акції " Тепла іграшка надії", яка має на меті об'єднати людей навколо доброчинності та зібрати допомогу людям з онкологічними захворюваннями. Щиро дякуємо всім, хто долучився до акції та виготовив іграшки з фетру, якими можна прикрасити новорічну ялинку та передати їх Фонду боротьби з раком.

123456.mp4
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

На одному з уроків зарубіжної літератури, проведених за темою «Творчість Олександра Сергійовича Пушкіна», відбувся конкурс виразного читання поезіі напам’ять.

На фото - учні 9-Б класу...

Учитель зарубіжної літератури Мевлютова Наталія Рустемівна.

7 грудня Ойович Сергій Володимирович, представник фонду "Переображення" провів години спілкування з учнями 10-А та 5-Г класів на теми:

- "Тайм менеджмент";

- "Лихослів'я".

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Переможців.docx
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Щороку, 7 грудня відзначають День української хустини. Це неофіційне свято покликане об'єднати усіх українських жінок у різних частинах світу. Усі одягають хустини і красуються ними.

Учні 2 -Г класу теж долучилися до цієї традиції, принісши хустини своїх мам, тіток, бабусь і навіть прабабусь. Діти розповідали, кому належить головний убір, скільки йому років , хто подарував...

Учні, поділившись на групи, малювали свої народні обереги. На завершення тематичного дня дівчата хизувалися зав'язаними українськими хустками.

Класовод Мосійчук Л.І.

Асистент вчителя Хвалько М.І.

7 грудня у світі відзначають Всесвітній день української хустки. Саме вона об’єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки.

Цього дня дівчата та педагогині нашої школи приєдналися до флешмобу "Зроби фото/відео з хусткою", викладаючи в соцмережах світлини з цим елементом національного одягу.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel image

Сьогодні 3 грудня психологічна служба школи провела годину спілкування з учнями 5-А класу «Друзі з особливими потребами». Ми вчилися як толерантно спілкуватися з людьми, які живуть з інвалідністю, говорили про їх права. Вразливо та дуже емоційно пройшли вправи «Надірване серце» та «Душа прокинулась». Сподіваємось, наші діти будуть більш терпимі один до одного та зростатимуть добрими людьми.

За два місяці навчання учні 2-Г класу вже встигли пригадати вивчене в першому класі та дізнатися чимало нового. Протягом третього місяця продовжували досліджувати навколишній світ, а саме поняття "територія", дізналися про взаємозв'язок особистого та громадського простору. Досліджували історію виникнення міста, цікаві факти про відомих людей та визначні місця Луцька. Ознайомлювалися з архітектурою населеного пункту. Звітували виконану роботу у вигляді проєкту "Моє місто"

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel image

29 та 30 листопада пройшли години спілкування «Захисти себе від ВІЛ/СНІДу» в 11-А та 10-Б класах, приурочені до Всесвітнього дня боротьби із ВІЛ/СНІДом. Психолог школи Федорчук І.В. та соціальний педагог Тарасюк Т.П. обговорювали зі старшокласниками шляхи передачі ВІЛ-інфекції, способи захисту, провели цікаву гру «Ризики» та переглянули відео.

Година спілкування у 7-В класі «ВІЛ/СНІД- бережи здоров’я змолоду» пройшла у форматі дружнього спілкування: ми вивчали шляхи передачі ВІЛ та як не нашкодити власному здоров‘ю.

Carousel imageCarousel image

Представники учнівського самоврядування провели інформаційні хвилинки «Що слід знати про ВІЛ/СНІД» для учнів 8-их- 11-их класів.

30 листопада відбулася година спілкування учнів 6-А та 6-Б класів з представником фонду "Переображення" Ойовичем Сергієм Володимировичем на тему: "Лихослів'я".

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

ТhanksgivingDay#2021#Проєкт 'Thanksgiving Tree'. Підготували учні 9-10 класів.

Учитель: О. Вдовиченко

ThanksgivingDay#2021#Проєкт 'Thanksgiving Turkey'. Підготували учні 3-А та 3-Б класів.

Учитель: С. Бондарук

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

ThanksgivingDay#2021#Позакласний захід 'Thanksgiving Traditions'. Підготували учні 8-9 класів.

Учитель: В. Крижановська

ThanksgivingDay#2021#Проєкт 'Thanksgiving Wall'. Підготували учні 11-Б класу.

Учитель: О. Гончарук

Carousel imageCarousel imageCarousel image

ThanksgivingDay#2021#Інтелектіальна гра 'Thanksgiving Day'. Підготували учні 11-А, 11-Б та 11-В класів. Учитель: І. Мороз

Вітаємо переможців - учнів 11-В класу!!!

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Період кампанії охоплює наступні важливі дати:

• 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

• 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

• 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

• 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;

• 5 грудня – Міжнародний день волонтера;

• 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

• 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

МОН рекомендує організувати та провести в закладах освіти тематичні уроки, лекції, вебінари, круглі столи та інші заходи з урахуванням карантинних обмежень. Інформацію про заходи рекомендуємо розмістити на сайтах закладів освіти та засновників, а також проінформувати учасників освітнього процесу.

Радою Європи спільно з Українським фондом «Благополуччя дітей» за сприяння Міністерства освіти і науки України в межах проєкту «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» підготовлено та розміщено на сайті Українського фонду «Благополуччя дітей» матеріали, які можуть бути додатковим ресурсом у проведенні заходів до вищевказаних днів. Інші матеріали проєкту «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» доступні на сайті Офісу Ради Європи в розділі «Підвищення обізнаності та запобігання».

Громадською організацією «Мінзмін» спільно з Міністерством цифрової трансформації за сприяння МОН було розроблено інформаційно-довідкові матеріали для проведення уроків на тему «Моя приватність» у закладах загальної середньої освіти, зокрема:

для учнів 1-4 класів про персональну інформацію та як нею користуватись в мережі Інтернет;

учнів 5-8 класів про ризики розголошення персональної інформації, можливі наслідки публікації фотографій і розміщення персональної інформації в соцмережах;

учнів 9-11 класів про використання персональної інформації в мережі Інтернет і соціальних мережах;

онлайн-курс у вигляді серії відеоблогів на актуальні для батьків теми щодо захисту права дитини на приватність;

інструкції налаштування приватності в соціальних мережах Telegram, TikTok, Instagram і Facebook.

З нагоди Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства», Міністерство освіти і науки спільно з громадською спілкою «А21 Україна» підготували матеріали для педагогічних працівників щодо протидії торгівлі людьми.

Також наголошуємо на необхідності поширювати інформацію про діяльність «гарячих ліній»:

• 1578 – з питань протидії торгівлі людьми;

• 1588 – з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству дітей;

• 0800505501 (безкоштовно зі стаціонарних);

• 527 (безкоштовно з мобільних) – з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.

0-02-05-725a2120173d740b65ee04360519076ac4fdb88e10b56a3a27cdb8048a6b9f73_2526078b2578f27.mp4
0-02-05-b8e0d1f0e3e25fd8d1daa0a2fa5c0f5e68f8ba37f1e663e42f3537b2f16fe89b_494ff678f54f2baa.mp4
0-02-05-369584c7bdf84899fc11ecd26d4b2be14224269b229b47c23b4cfdb0edbcd99a_3cbd37ec099af325.mp4

День Пам'яті, день скорботи

Що таке "голодомор", "геноцид"? Чому це сталось? Чи був голодомор на Волині? Чи могло це статись без втручання зі сторони? Як виживали люди? Що це за закон про "5 колосків"? Що сталось із спорожнілими селами? Сьогодні учні 2-В шукали відповіді на ці запитання.

В пам'ять про замордованих, діти "запалили" свої свічечки, виготовили квітку - незабудьку і колосок.

Запалімо і ми свічку пам'яті.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

На хвилі з європейським досвідом навчання

Освітній процес у СЗОШ N1 іде в ногу з часом: якими були перші кроки в проведенні уроків з використанням інтерактивної панелі та наскільки модернізувалось і стало ефективним здобуття знань нашими школярами. Інтерв’ю представника фірми інтерактивних панелей EdPro з учителями нашої школи.

https://edpro.ua/blog/chogo-bojatsja-uchyteli-v-interaktyvnij-paneli

Учителі пілотних класів навчаються цифрової грамотності

Наша спільна мандрівка з НУШ у 5-х класах продовжується.

З найкращими намірами подарувати українським освітянам надійну опору та круті засоби для цікавих уроків для задоволених розумних діток щасливо нам усім.

Залишайте свої відгуки в коментарях, діліться дописом у соцмережах. Надихаймо разом ваших колег! Адже життя завжди дарує можливості й ними важливо скористатися. Чекаємо на зворотний зв'язок, щоб забезпечити максимально ваші потреби!

https://www.facebook.com/788946894613429/posts/1913070188867755/

З днем Гідності та Свободи!

От і закінчився Тиждень Толерантності у 2-Г класі. За цей час діти проговорювали життєві ситуації, працювали в групах, допомагаючи один одному, використовуючи ввічливі слова. Діти зрозуміли, що вони різні, але всі є великою, класною сім'єю.

Класовод Мосійчук Л.І.

Асистент вчителя Хвалько М.І.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Сьогодні, 16 листопада, діти ознайомились із значенням слова "толерантність". Обговорили і записали риси толерантної людини на листівках-долоньках, з'ясували, де і як можна її проявляти. Було цікаво!

Сьогодні з учнями 2-Г класу було проведено годину спілкування "Долоньки доброти". Учні називали добрі справи, які вони робили, або мріють зробити. Кожна дитина на паперовій долонці писала рису характеру, яка у неї переважає. А поруч - яку б хотіла більше розвинути. Свої долоньки діти клеїли на " дерево життя" та на планету Земля , як знак того, що " ми є діти рідної Землі і нам є до чого прагнути".

Класовод Мосійчук Л.І.

Асистент вчителя Хвалько М.І.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Захід "Сорочка толерантності" був проведений у 2-Г класі соціальним педагогом Тарасюк Т.П. класоводом Мосійчук Л.І та асистентом вчителя Хвалько М.І.. Учні активно працювали у групах, визначали риси толерантності, створювали емблему толерантноті, обговорювали життєві ситуації. Із цих сорочечок зробили ланцюг толерантності.

У школі проходить тиждень Толерантності. У 2 -Г класі , протягом тематичного тижня буде проведено ряд заходів. Діти активно усе обговорюють, працюють у групах ,висловлюють власні думки. Сьогодні , на уроці образотворчого мистецтва, діти творчо вимальовували літери, малювали свою долоньку і товариша, демонструючи дружбу між собою.

Вчитель Мосійчук Л.І.

Асистент вчителя Хвалько М.І.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel image

В рамках відзначення Міжнародного дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, толерантного ставлення до дітей з особливими освітніми потребами з 15 по 19 листопада у школі проходить "Тиждень інклюзивної освіти".

З 15.11- 19.11.2021року - Тиждень безпеки життєдіяльності та повторення Правил дорожнього руху.

0-02-0a-12fdfc36ab3f711d97c2d6aefdd66fed591218023c32fef08fb78d193f84b39f_e4be7a51049918f2.mp4
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Цікаво пройшов День української писемності і мови у 2-В класі. За результатами написаного диктанту було визначено переможців, які отримали грамоти" Знавців мови". Дипломи "Міс Каліграфія" і "Містер Каліграфія" отримали учні, що мають значні успіхи у каліграфічному письмі. Закінчилося свято фотофлешмобом - діти утворили слово "мова".

Класовод О.Кічук

9 листопада - День української писемності та мови

Найбільше і найдорожче добро кожного народу – це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя і свої сподіванки, розум, досвід, почування.

Панас Мирний

9 листопада в День української писемності та мови вчителі та учні початкової ланки прийшли у вишиванках і провели години спілкування «Рідна мова чиста, як сльоза».

З нагоди свята лідерами учнівського самоврядування в інтернет джерелах були розміщені цитати та вислови про мову, відзнятий відеоролик «Чи знаєш ти свою мову?» та проведена вікторина в онлайм режимі.

Для учнів 5-11-их класів були проведені години спілкування «У писемності та мові – наша сила» (дистанційно).

Учні 1-в класу записували речення про рідну мову, повторювали вивчені літери,розмальовували малюнок і демонстрували свою роботу у Кріслі автора.

Бережімо і плекаймо нашу мову, адже саме вона є джерелом народної пам’яті, що з’єднує минулі та прийдешні покоління, безцінною спадщиною, яка бережливо передається з роду в рід.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
0-02-05-0f1953170ed79b3f1db571ad9882c3bfe6b1faace44696a8eb632ee0096474fb_99c7fd8f4a5e0ca5.mp4

Вікторина до Дня української писемності та мови

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Крилаті вислови та цитати про українську мову

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

21-22 жовтня відбулася Спартакіада з допризивної молоді в ЗОШ №26. В програмі Спартакіади були такі види змагань: біг на дистанцію 100 м, метання гранати на дальність, підтягування на перекладені, плавання 50 м. та крос 1 км. У Спартакіаді брали участь такі учні нашої школи:

Ганечук Теодор, учень 10-Б класу,

Бухарець Микола, учень 10-Б класу,

Черніка Віктор, учень 11-Б класу,

Веселовський Андрій, учень 11-А класу.

Перше місце в особистому заліку з бігу на 100 м. посів Веселовський Андрій, третє місце в особистому заліку з плавання 50 м.- Черніка Віктор.

Вітаємо призерів змагань!

2 листопада відбулися години спілкування учнів 8-В та 7-А класів з представником фонду "Переображення" Ойовичем Сергієм Володимировичем на тему: "Стоп Булінг!" в рамках проєкту "Знати, щоб жити."

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel image

29 жовтня 2021 року відбулася онлайн-зустріч з освітянами Італії. Янюк Ольга Афанасіївна, учитель початкових класів, яка працювала в пілотному проєкті "Нова Українська школа" протягом чотирьох років,ділиться досвідом з італійськими колегами.

Під час зустрічі вчитель розповіла про створення сучасного освітнього середовища з мобільними робочими місцями, які легко трансформуються для командної проєктної роботи.

Учителька зупинила свою увагу на ранковій зустрічі, Кріслі автора, Стіні слів та прокоментувала нові підручники, також поділилася світлинами.

1 листопада - День заснування Європейського Союзу.

Для організації активного дозвілля дітей та з метою розвитку пізнавального інтересу, логічного мислення, кмітливості, виявлення організаторських і творчих здібностей учнів учителі часто використовують такий вид позаурочної роботи, як квест.

Сьогодні учнівським самоврядуванням школи було проведено квест до Дня народження Європейського Союзу.

За результатами виконаних завдань було визначено переможця. Ним стала команда 11- Б класу у складі: Андрійчука Ярослава, Гріффін Софії, Войтанік Дарії, Романчука Максима, Турчинської Марти.

Вітаємо переможців!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel image

29 жовтня 2021 року на базі нашої школи було проведено ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учасниками стали переможці І (шкільного) етапу конкурсу:

Прогонюк Мирослав, 5-Г клас (Згоранець Мар'яна Володимирівна),

Богдан Анна, 6-А клас (Мельничук Мирослава Василівна)

Чмух Софія, 7-Г клас (Гушинець Олена Зіновіївна)

Стецюк Марія, 8-Б клас (Громик Людмила Володимирівна)

Гордійчук Алевтина, 9-А клас (Муц Інна Олександрівна)

Кренц Дмитро, 10-Б клас (Шилак Катерина Вікторівна)

Волошина Дарина, 11-Б клас (Муц Інна Олександрівна).

Бажаємо творчих успіхів!

олімпіади переможці 2021.docx

25 жовтня 2021 року відбулася педагогічна рада школи «НУШ: підсумки та пілотування наступного етапу реформи».

На педагогічній раді розглянули такі питання:

1. Про підсумки впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти.

2. Про створення освітнього середовища.

3. Про оцінювання у початкових класах НУШ.

4. Про інклюзивне навчання в умовах НУШ.

5. Про психологічний супровід НУШ.

6. З досвіду роботи Янюк О.А.

7. Про пілот у 5-х класах «Розроблення й впровадження методичного забезпечення для ЗЗСО в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти.

Вітаємо переможця (3 місце) Всеукраїнського квест-марафону "Чи знаємо ми Тараса Шевченка?" ученицю 7-г класу Чмух Софію! Творчих тобі успіхів, Софійко!

--- Шляхетного не підкупиш!

--- Мудрого не обдуриш!

--- Мужнього не зламаєш!

З нагоди Дня захисників та захисниць України та Дня українського козацтва в нашій школі відбулася зустріч учнів 9-их, 10-их, 11-их класів з учасником АТО/ООС капітаном спецпідрозділу"Світязь"- Сергієм Зизою.

Представники учнівського самоврядування провели інформаційні хвилинки "Ніколи знову" для учнів 5-их--7-их класів.

Організовано виставку малюнків та стіннівок "Тобі, захисник України!".

Класоводами та класними керівниками проведені години спілкування "В єдності наша сила"

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

11.10.2021 відбулося чергове засідання атестаційної комісії І рівня, на якому затвердили список вчителів, які будуть атестуватися у 2021-2022 н. р.

Президентом учнівського парламенту більшістю голосів було обрано ученицю 11-Б класу Ковалевич Анну.

Вітаємо Аню з перемогою!

Цікавою подією життя школи стали вибори Президента шкільного учнівського парламенту, які були організовані та проведені за всіма законами демократичного суспільства 7 жовтня 2021 року.

Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування кандидатом на посаду Президента міг стати будь-який учень школи 7- 11 класів, який має авторитет у класі та школі.

Свої кандидатури на посаду Президента шкільного парламенту подали вісім учнів. Протягом двох тижнів кандидати вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час .

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Свято казки - то завжди радість, ми почувалися справжніми акторами, бо маємо небайдужих батьків, які допомогли нам дібрати костюми, виготовити маски й реквізит (5 - Г клас).

У Луцьку в центральній бібліотеці для дітей розпочала роботу блогер-студія. Зі слів бібліотекаря Ніни Бочарової, кожен, хто захоче займатися блогерством, зможе скористатися технікою студії. Учениця 6-Б класу Юліана Монатік - блогер-початківець, створює відео огляди книг-буктрейлерів, викладає їх у соцмережі та You Tube-каналі. Юліана бере активну участь у підготовці та проведенні уроків літератури рідного краю та позакласного читання на паралелі 6-х класів.

Учитель української мови та літератури

Мельничук Мирослава Василівна.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

3-В клас відвідав Волинський краєзнавчий музей та Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки.

Чудова театралізована екскурсія та цікаві ігри у стінах музею захопили учнів і батьків.

Школярі також вивчали техніку та зброю.Найбільше вражень залишилось у дітей та дорослих після перегляду експозиції сучасної військової техніки та озброєння на відкритому майданчику.

Дорогі школярі, батьки, вчителі! Дякуємо Вам за участь у благодійній акції "Монетки дітям". Об'єднавшись,ми зібрали 21 кг.монет номіналом 25 копійок, загальною сумою 1784,50 гр. Ці кошти перераховані на благодійний фонд "Таблеточки". Це лише маленький крок назустріч здоровому дитинству для сотень дітей,що борються з раком.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel image

Відтепер уроки у 3-В класі стали ще цікавішими. Опановуємо разом нову програму для сучасного навчання на мультиборді від mozabook.

Сорочук Інна Ігорівна

Учителі МО іноземних мов, Олена Трубнікова, Наталя Чабан та Світлана Багнюк, організували читання віршів Лесі Українки польською, німецькою та французькою мовами до річниці відзначення Дня Європейських мов . До вашої уваги вірш "Надія".

0-02-05-2ac1bd387b0cf3df866259b2e602a9f9732435d7ed928e77ed47cf01700d8a2f_a504fcf6efb89013.mp4
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Учні 2-В класу долучилися до відзначення Дня Миру !

Діти ознайомилися з історією виникнення свята і його символами, обговорили важливість його для усіх людей. Школярі вивчили прислів'я, пов'язані з прагненням до миру, виготовили символічні долоньки дружби і фігурки голубів, склали сенкан про мир.

3 вересня учні школи взяли участь в акції "Національне читання", яка об'єднує поляків і поціновувачів польської мови у цілому світі. Дійство відбулося під патронатом президентської пари Республіки Польщі. Старшокласники читали твір нашої відомої землячки Габріели Запольської "Моральність Пані Дульської".

Радіємо з Ніною Михалюк, що маємо таких здібних, креативних, талановитих і активних учнів.

Carousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel image

18 вересня 2020 року учні нашої школи Валентина Наконечна, Олександра Цопа, Діана Юрчик, Іван Поліщук, Софія Коваль, Марта Киричук і Марія Гелета взяли участь у восьмому Загальноукраїнському диктанті з польської мови "Я пишу, ти пишеш,ми пишемо... польською".

Іван Поліщук виборов ІІІ місце у молодшій віковій групі (12-18 років ).

Учитель польської мови Олена Трубнікова

Перші кроки шкільного життя

У нашій школі відзначили День Миру. Учні 8-Б, 8-В, 7-В та 9-В класів під керівництвом учителів англійської мови, Приймачук І. І., Федоренко О. В. та Васюхник С. Я. завітали в гості до учнів початкової школи та розповіли їм про історію та традиції святкування цього свята. Учні 6-А, 6-Б та 6-В класів підготували цікаву інформацію. Усі учні школи долучилися до флешмобу: "Одягни біле - обери мир" та до виставки малюнків, плакатів та постерів.

День миру у 3-В класі

Carousel imageCarousel imageCarousel image

Мир на землі

Мир на землі — це затишок і тиша,

Це сміх дитячий і душі політ,

Коли поет чарівні вірші пише

Про незвичайний, дивовижний світ.

Мир на землі — це росяні світанки,

Краса і творчість, пісня у гаях.

Мир на землі — це вечори і ранки

Із радістю і щастям у серцях.

Мир на землі — це дім і мама, й тато,

Й любові стільки — просто через край!

Це та земля, де щастя є багато

І в кожній хаті — хліба коровай.

Це та земля, де сміх і пісня лине,

А діти йдуть до школи знов і знов.

Й ніколи у боях ніхто не гине,

Бо там господар — щастя і любов.

Надія Красоткіна

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру.

У нашій школі день розпочався флеш-мобом «Мир над Україною», який підготували учні 11-их класів, адже ця тема для нас, українців, надзвичайно болюча.

Також школярі власноруч виготовили паперових голубів, як символ миру, якими прикрасили приміщення школи.

Протягом дня був проведений конкурс плакатів та малюнків «Я за мир в Україні».

Класоводами та класними керівниками протягом дня проведені години спілкування «21 вересня – Міжнародний день миру».

0-02-05-f192d622cfb501316ec5aaaa6afd47c2a49036114023736920bce872be5e134e_170c971e148d0d54.mp4
0202.mp4

Вересень у житті 5-Г класу:

Опрацьовуємо мультиборд

Моделюємо мовну ситуацію і складаємо діалог "На пікніку"

Виготовляємо газету до Дня миру

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Учні школи долучилися до проведення Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання "World Cleanur Day" в Україні.Школярі були учасниками міської толоки :прибирали зелені зони та прилеглі території школи.

0-02-05-4961f0d2fe5ab39ada1754fe4191189b11796a74eecf3041cd60edc5e2e7ef60_3b7bf07f06dc5871.mp4
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

ФЕСТИВАЛЬ "ЛІСОВА ПІСНЯ" ЗАВІТАВ У НАШУ ШКОЛУ

Вже традиційно склалося, відколи Міжнародний літературно-мистецький фестиваль "Лісова пісня" від Волинського обласного осередку Національної спілки письменників України змінив свій формат і проводиться не лише на Ковельщині в Колодяжному і Нечимному, а й у Луцьку, що Спеціалізована школа N 1 є давнім партнером цього творчого просвітницького дійства. В рамках Фестивалю "Лісова пісня" й не тільки в нашій шкільній аудиторії побували дитячі письменники Оксана Кротюк, Олег Чаклун, лауреати Премії імені Лесі Українки Кабінету Міністрів України в галузі дитячої та юнацької літератури Надія Гуменюк, Марія Людкевич, Дара Корній, Іван Андрусяк. А цьогоріч з нагоди 150-річчя з дня народження Лесі Українки, 30-річчя відновлення державності України і 20-річчя самого Фестивалю вихованці 4 Г класу радо поспілкувалися з гостею Волинського краю, українською письменницею, котра нині мешкає у столиці Болгарії Софії, Анною Багряною. Далека гостя розповіла дітям про себе, свою оригінальну та перекладну творчість, поділилася секретами письменницької майстерності, особливостями творення художніх текстів для наймолодших читачів, доступно як для такого віку слухачів розкрила специфіку перекладу іншомовних, зокрема, болгарських і македонських дитячих книг для дорослих і малят, говорила про вшанування пам'яті нашої славної землячки Лесі Українки болгарським народом, відповіла на різноманітні й численні запитання юних школярів. Анна Багряна представила учасникам творчої зустрічі свої оригінальні книги прози і драматургії "Вітрова гора", "Над Часом" і перекладені нею цікавинки своїх македонських колег по перу "Дві принцеси" Наталі Спасової, "Веселий зоопарк", "Плутана казка", "Дзявкітливий кожух" Кіро Донева та інші, видані переважно в Луцьку та Києві. Разом з дітворою творчу гостю привітав директор школи Андрій Іларіонович Киця, а на згадку про саму зустріч лишилися цікаві світлини.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Учні школи взяли участь у громадській акції "Українська вишиванка" з нагоди відзначення Дня міста.

Carousel imageCarousel image

Україна - наша мати, вишиванка - генетичний код, а пісня - наша душа! 5-В клас - це маленька модель нашої держави: свідомі, красиві, співучі та дружні юні українці й україночки! На першому уроці учні вітали неньку Україну з її ювілеєм: одягнули святковий одяг, розгадували загадки про символи України, пригадали неофіційні символи та співали народні та сучасні пісні. Україна починається з нас!

Урок-екскурсія 3-В та 3-Г класів по замку Любарта – це була відмінна можливість дізнатися багато нового і цікавого, зануритися в історію та захоплюючі легенди нашого краю.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Цікаві ігри, майстер-клас, екскурсія у юнацькій бібліотеці очікували на 3-А. А на завершення свята всі поласували смачним морозивом. Щоб у цьому навчальному році усім було ,,солодко".

Першовересень зустріли учні 5-Г та 6-Б класів Луцької школи N 1 на місцевому 12 каналі. Надзвичайно цікаво було школярам зазирнути за лаштунки телебачення і спробувати себе в ролі журналістів. Репортаж, інтерв'ю - саме в таких жанрах попрацювали діти, примірявши спеціальний одяг телевізійника! Побували в студії новин, кімнатах звукорежисера та редактора, врешті побачили самі себе в екрані телевізора! Незабутнє свято!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image