АРХІВ 

2020-2021 н.р.

До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України будівлю нашоі школи прикрасив великий прапор.

Вітаємо з Днем Державного Прапора України!

21 травня 2021 р.

Cвято з нагоди 10-річчя заснування зразкового ансамблю танцю "Феєрія"


Вітаємо Ірину Мороз, учителя англійської мови, із успішним закінченням Програми: "'Європейська інтеграція України: компетентний учитель" в рамках реалізації Проєкту "Студії ЄС у Волинському національному університеті імені Лесі Українки".

20 травня 2021 року учні 8-Б, 8-Г та 8-В класів презентували власні розробки за тематичними напрямками: Чехія та Мексика у рамках реалізації глобального Проєкту "Два світи, дві країни". Координує Проєкт Крижановська Валентина Юріївна, вчитель англійської мови.

20 травня- День вишиванки!

Вітаємо!!!

Крота Олега, учня 10-В класу, за зайняте ІІ місце в ІІІ (Всеукраїнському) етапі конкурсу-захисту наукових робіт МАН

З Днем Матері учні 1-Г класу в оригінальний спосіб привітали своїх матусь. У лютому на уроці ЯДС діти ознайомлювались з грунтом і насінням. Власноруч висіявши чорнобривці, учні довгих 3 місяці спостерігали за тим, як вони сходять і ростуть. А розцвіли квіти якраз до Дня Матері. Учні привітали своїх матусь власноруч вирощеними квітами.

Вітаємо переможців Всеукраїнської гри з англійської мови "Puzzle"!

1 місце - Бультіна Марта (3-А клас) 

вчитель: Наталія Мосор

2 місце - Рожко Дарина (6-А клас) 

вчитель: Ірина Кужель

3 місце - Коваль Аделіна (6-В клас) 

вчитель: Наталія Кульчикова

Турчинська Марта (10-Б клас) 

вчитель: Лідія Куцевич

Дець Владислава (10-А клас)

Магардичан Стас (10-А клас) 

вчитель: Інна Мороз

Galop.mp4

15 травня 2021 року в стінах нашої школи було проведено квест "Галопом по Європі", учасниками якого стали учні 8-х класів. Модераторами були учні 10-Б та 10-А класів. Організували квест Світлана Бондарук, заступник директора з НВР та Інга  Ткаченко, координатор ШЄК Енігма.

14 травня 2021 року в рамках відзначення Дня Європи було проведено дебати "Європейські цінності та стандарти" серед учнів 9-10 класів. Організували подію Світлана Бондарук, заступник директора з НВР та Богдан Кацевич, вчитель історії. Дякуємо модераторам, Антонюк Євтушку та Христині!!!

Учні 5-х класів, під керівництвом Ірини Мороз, учителя англійської мови, є учасниками Європейської фенологічної кампанії 2021 у рамках міжнародної науково-освітньої програми GLOBE.

14 травня 2021 року вони випробовували додаток GLOBE: вимірювали висоту і ширину дерев навколо школи та вели спостереження за хмарністю неба.

Сьогодні  13.05.2021 р. у Луцькій спеціалізованій школі #1 відбулося представлення 14-томного повного академічного зібрання творів Лесі Українки. Унікальне видання презентували учням 10-х та 11-х класів директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки, відповідальний секретар приймальної комісії Олег Дикий та завідувач кафедри теорії літератури та зарубіжної літератури, доктор філологічних наук, доцент Сергій Романов.

12 травня 2021 року було проведено інтелектуальний турнір "Євросоюз без обмежень". Організували захід Бондарук Світлана, заступник директора з НВР, Кацевич Богдан, учитель історії, та Ткаченко Інга, координатор ШЄК Енігма. Почесним членом журі була Цицюра Галина Володимирівна, учитель історії та права. Учні 9-10 класів продемонстрували високий рівень знань щодо запитань про ЄС та висловили власну позицію щодо перспективи вступу України до ЄС. Вітаємо 10-Б клас з перемогою!!!

12-15 травня в рамках відзначення Дня Європи в Україні було організовано фотоконкурс "Чудеса світу. Європа." Переможцями стали роботи Смолки Каміли (5-Б клас), Шевчук Анастасії (8-Б клас), Стримби Вікторії (9-В клас) та Мацохи Софії (9-В клас). Вищезгадані роботи стали учасниками фотоконкурсу "Європейські міста. Луцьк та молодь.", який було організовано Департаментом сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради Волинської області. Робота Смолки Каміли виборола І місце. Вітаємо переможницю!!!

12 травня 2021 року учні 9-10 класів школи відвідали книжкову виставку "Євроінтеграція України -  шлях у майбутнє", яку організувала Наталя Олійник, куратор відділу мистецтв Обласної бібліотеки для юнацтва.

11.05.2021р учні 6-их класів рекламували повісті, які вивчали у ІІ семестрі. Діти із захопленням готували на урок репортажі, відеоролики, рекламні плакати тощо. Ці роботи залишили глибокий слід у свідомості кожного.

ТТБ.mp4

Відео-робота ШЄК "Енігма" під керівництвом Інги Ткаченко. 

Тема "Луцьк-європейське місто".

Виводить мама дивним писачком,              по білому яйці воскові взори.

                                 Ігор Калинець

Учні 5-А класу (класний керівник Міщук Л. Ю.) долучилися до традиції малювати писанки на Великдень і завітали на майстер клас у Волинський краєзнавчий музей. Діти хвилювалися, адже боялися, що у них нічого не вийде. Страхи були даремними, бо писанки у всіх вийшли красивими та оригінальними.

Усі віряни готуються до Великодня, і першокласники доєдналися до цієї традиції. Учні 1-Г класу намалювали великодні композиції на папері та виготовили власні писанки. З допомогою батьків створили великоднє дерево, яке прикрасили писанками.

Учитель Мосійчук Людмила Іванівна;

Асистент учителя Хвалько Марія Іванівна

Напередодні Великодня учні та колеги нашої школи мали унікальну нагоду помандрувати нічним Луцьком і дізнатися багато цікавого про старовинне древнє місто разом із туристичним агентством "Патріот" у театралізованій екскурсії "Романтика та містика старого Лучеська".

 26 квітня минає 35 років, відколи Україна та світ здригнулися від найстрашнішоі техногенної катастрофи в історії людства

Нехай у цей день тяжкі звуки Чорнобильського дзвону відгукнуться в душах кожного з нас співчуттям і милосердям.

До дня пам'яті 35-х роковин Чорнобильської трагедії            відбулася  зустріч учнів 8-А класу з учасником ліквідації аварії на ЧАЕС Гнатюком Олександром Мефодійовичем учителем   нашої школи,який поділився з учнями спогадами, розповів свою історію перебування в чорнобильській зоні та відповів на запитання школярів.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих на ЧАЕС.

У Луцьку відбувся триденний турнір з міні-футболу серед школярів на призи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Участь у футбольних змаганнях взяли учні 10-11 класів збірних команд закладів загальної середньої освіти міста Луцька. Упродовж 19-21 квітня за першість змагалися 22 навчальні заклади обласного центру. 

Срібними призерами турніру стали учні СЗОШ №1.

Командам-переможницям також вручили брендовані м’ячі, кращі гравці номінацій отримали статуетки.  

Кращий гравець СЗОШ №1 - Юрій Федонюк, кращий воротар - Теодор Ганейчук.

Виїзне засідання МО словесників "Пізнаємо рідний край"

В рамках Тижня психології, який проводиться щорічно в квітні, психологічною службою школи розроблено план заходів.

В І Т А Є М О!!!!

14 квітня відбулося засідання комісії з відбору кандидатів до складу Молодіжної ради при Луцькій міській раді. За результатами відбору серед кандидатів від закладів загальної та середньої освіти рекомендовано до складу Молодіжної ради при Луцькій міській раді  ученицю 11-Б класу, голову учнівського самоврядування школи

Климовець Анну!

Бажаємо спільно, натхненно працювати, втілювати креативні ідеї та проєкти задля розвитку молодіжної політики Луцької міської територіальної громади.

Учні 1-Г класу, вивчивши весь алфавіт, разом із своїми батьками, як підсумок, власноруч виготовили абетку. Стали авторами своїх власних перших книжечок. Кожна дитина презентувала свою роботу, за що отримувала від своїх однокласників аплодисменти.

15 квітня 2021 р. в Луцькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 був проведений День цивільного захисту. Відбулися навчання керівного складу з питань цивільного захисту, проведено заняття з учнями, організовано тренування у випадку подавання попереджувального сигналу "Увага всім!"

Персональна виставка художніх робіт учениці 3-А класу 

Євсєєвої Єви

Члени учнівського самоврядування школи стали учасниками проєкту "Greening of the Planet", в рамках якого долучилися до акції " 1 млн. дерев за 1 день у 100 країнах світу" та еко-челенджу "Посади та збережи дерево".

0-02-0a-8df74165c77594df7e65de09886673c9b316cf86ea96a7f2bc577577c5959ed2_1e297025.mp4

12 квітня учні 3-Г класу взяли участь у майстер-класі з виготовлення бургерів. Діти самостійно скачували булочки, формували котлети, а після випічки складали бургери на свій смак. Страва, виготовлена власноруч, виявилася надзвичайно апетитною. А прогулянка весняним парком за сонячної погоди додала настрою та енергії.

9 квітня відбулася виставка пластилінових робіт учня 3-Г класу Назара Нестеровського. Вона викликала жвавий інтерес серед учнів молодших та старших класів, педагогів школи. Хлопчик майстерно ліпить персонажів мультфільмів, комп'ютерних ігор, а також вигадує героїв сам. Для своїх робіт використав уже не один кілограм еластичного матеріалу. У планах Назара - створити пластиліновий мультфільм.

За креативність та кропітку працю директор школи Андрій Іларіонович Киця вручив Назарові подяку та велику пачку пластиліну, найбажаніший подарунок для юного митця.

9 квітня 2021 року учні 8-В та8-Г класів Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів N1 (вчитель:Крижановська Валентина Юріївна) стали учасниками експерименту "Віртуальний урок", який організували керівники центру міжнародної співпраці "Вікно в Америку".  Говорили про "Стосунки між дівчатами та хлопцями".

Книги, які надихають

5 квітня в 5-А класі відбувся урок зарубіжної літератури "У колі добрих друзів". Учні ділилися своїми читацькими вподобаннями із однокласниками та вчителем. Список авторів був надзвичайно різноманітним: і сучасні письменники, і класичні твори. Діти з радістю розповідали про своїх улюблених героїв, переказували епізоди, які вразили. Із книг, які принесли учні, вони організували виставку творів, які надихають.

До Всесвітнього Дня здоров‘я в квітні у школі було проведено години спілкування у формі ток-шоу з учнями 8-10 класів на тему: «Ми обираємо здоров‘я!»

Учні 1-Г класу взяли активну участь у флешмобі "Одягни блакитне" на пітримку людей з аутичним спектром.

30 березня для учнів 1-Г класу відбулася екскурсія до Волинського краєзнавчого музею. Першокласники поринули у неповторний світ природи рідного краю. Найбільше дітям сподобалися традиційні українські народні весні забави.

25 березня відбулася Міська VI Мала олімпіада з інформатики в онлайн режимі. Нашу школу на ній представляв учень 4-А класу Мельник Юрій (вчитель Корнійчук Н.А.)

22 березня 2021 року відбувся математичний конкурс імені Михайла Кравчука «Крок до вершин математики». 

Участь у події брав учень 5-В класу Тригуб Михайло. 

Власний проєкт «Трикутні колеса, або як побудувати квадратний отвір» на другому етапі захищав Коляда Владислав, учень 5-В класу.

Сьогодні відбувся Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва м. Рівне !!!

ЩИРО ВІТАЄМО ШОЛУДЬКО БОГДАНУ ЛЕОНІДІВНУ  та  ЗРАЗКОВИЙ АНСАМБЛЬ  ТАНЦЮ "ФЕЄРІЯ"! 

ВИ НАЙКРАЩІ !!! 

ДЯКУЄМО ВАМ !!!

18 березня 2021 року відбулася зустріч учнів 8-В класу з студентом Тернопільського Національного Університету імені І. Горбачевського, Дмитром Корольчуком. Майбутній медик провів бесіду з підлітками за темою "Імунітет в запитаннях та відповідях.

Знайомство з сучасними поетами

17 березня в 9-В класі відбувся урок “У світі сучасних українських поетів”. Учні познайомилися з поезіями  Олесі Мамчич, Мар’яни Савки, Оксани Забужко та інших. Даний захід приурочений до Міжнародного дня поезії. Школярі ближче познайомилися з творчістю сучасних українських поетів, декламували їхні твори, відчули себе юними літераторами. 

(Учитель української мови та літератури Шилак К.В.)

Вітаємо!

Крота Олега, 

учня 10-В класу, за зайняте І місце в ІІ міському етапі конкурсу-захисту наукових робіт МАН

Калиновську Магдалену, 

ученицю 9-Б класу, за зайняте ІІІ місце в ІІ міському етапі конкурсу-захисту наукових робіт МАН

Рудик Роксолану, 

ученицю 11-В класу, за зайняте ІІІ місце в ІІ міському етапі конкурсу-захисту наукових робіт МАН

Учні 7-8 класів під керівництвом учителя англійської мови Валентини Крижановської відвідали центр міжнародної співпраці "Вікно в Америку" та стали учасниками телемосту "Відомі жінки світу". Учні нашої школи планують і надалі співпрацювати з волонтером Корпусу Миру, Медом, який зараз працює в Японії. Міжнародна співпраця надає унікальну можливість покращити мовленнєві вміння та дізнатися про звичаї та традиції інших країн із першоджерел.

25 лютого в рамках акції «Посади цибулинку-отримай вітамінку!» учні 4-А класу організували міні-город на підвіконні. Цибулька росла, діти підливали, тішились і очікували, коли ж покажеться зелений чубчик! Сьогодні акцію завершили, почали цибульку щипати та брати з собою в їдальню. Їмо вітаміни, вирощені власноруч!

В рамках місяця сприяння здоровому способу життя до учнів 8-В і 8-Г класів було запрошено інспектора патрульної поліції Ольгу Шмігель, яка розповіла про небезпеки в мережі Інтернет та про те, що як слід поводитись підліткам в ситуаціях ризику. Учні спробували себе у грі «Коло (не)безпеки», жваво дискутували та дивились відео «Сексуальне насильство online».

11 березня з учнями 8-Б класу було проведено годину спілкування «Наркотики: секрети маніпуляцій». Ми говорили про причини та наслідки вживання підлітками наркотиків, про те, як виникає залежність,  та вчилися казати «Ні» у ризикових ситуаціях.

Сьогодні в школі відбувається флешмоб "Шевченко сучасний, актуальний, модний" до дня народження Великого Кобзаря.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ТАРАСЕ!

У ці березневі дні ми наповнюємо свої серця вдячністю і гордістю за дарованого нам Богом Пророка. 

Сьогодні 207- ма річниця від дня народження Тараса Шевченка!

5 - В клас готується відзначити Шевченківські дні цікавою підбіркою матеріалів до уроку, цитат-заповідей, які залишив українському народу геніальний Кобзар.

09.03.2021на уроці української літератури  у 6-х класах вшанували пам'ять Великого Кобзаря: декламували поезії, малювали ілюстрації до творів, розповідали про цікаві факти з життя поета. Учні принесли ,,Кобзарі'', які є у їхніх родинах. На уроці дізналися багато нового про Тараса Григоровича. 

04.03.2021 у 6-х класах було проведено урок-квест ,,Ну що б , здавалося, слова...''. Учні працювали в командах.Усі старанно виконували різні завдання, допомагали один одному. Враженнями від такого уроку діти поділились в емоційних стікерах.

2021 рік визнано роком Лесі Українки. З нагоди 150-річчя від дня народження видатної поетеси у школі було проведено тематичний тиждень. Учні 6-г класу підготували інсценізацію казки письменниці "Біда навчить".

До 150-річчя від Дня народження Лесі Українки учні 4-В класу робили лепбуки у групах,писали диктант,а також оформили виставку у класі.

Класовод 4-В класу Янюк О.

До 150-ї річниці від дня народження Лесі Українки "Літо краснеє минуло"

Декламують учні 10-Б класу

LU2.mp4
LU1.mp4

До 150-річчя з дня народження видатної волинської поетеси Лесі Українки

Підготували учні 10-А класу

25 лютого 2021 року святкуємо 150-річчя від Дня народження Лесі Українки

5-класники нашої школи презентують фотоквест "Леся і Луцьк". На світлинах локації, з якими пов'язані дитячі роки поетеси, пам' ятник нашій землячці та як запам'ятався цей ювілейний день у СЗОШ N1 м.Луцька.

6-класники підготували тематичний урок "Хай слово Лесине звучить". Учні декламували поезії та ілюстрували твори славетної землячки.

Мар'яна Згоранець, Лідія Мирончук

У нашому світі досягає успіху лише той, хто шукає потрібні йому умови, а якщо не знаходить, то створює їх сам. 

Б. Шоу

23.02.2021 року на базі нашої школи було проведено міський семінар соціальних педагогів «Моделювання успішності дитини через призму сімейного виховання».

До 150-ї річниці з дня народження Лесі Українки (урок-зустріч з лауреатом премії імені Лесі Українки письменницею Дарою Корній у 3-Г класі)

Оригінальним за задумом та втіленням і насиченим за різноманітними формами роботи видався виховний захід «Я була малою горда...» класовода 3-Г класу Лариси Петрівни Мартинюк, приурочений 150-річному ювілею нашої славної землячки Лесі Українки. Розпочався він традиційно зі вступного слова вчителя, продовжився передбаченими технологіями НУШ переглядом короткого, проте динамічного й змістовного, біографічного відео про Поетесу, використанням інфографіки, читанням та акапельним співом і декламаторським конкурсом її віршів, були на уроці групове й індивідуальне виконання тестових завдань, складання речень з використанням ЛЕГО, пісенно-танцювальна фізкультхвилинка «Подоляночка», творення сенкана, творче узагальнення й підсумовування дітьми виконаних завдань і набутих на занятті вражень та пережитих емоцій, а закінчився живим спілкуванням зі спеціально запрошеною на захід гостею, цьогорічною лауреаткою премії імені Лесі Українки Кабінету Міністрів України в галузі дитячої та юнацької літератури, письменницею Дарою Корній, котра народилася на Волині, а мешкає нині у Львові. Високоповажна гостя розповіла дітворі про роль та місце генія Лесі Українки у своїх житті та творчості, спільність інтересів і мистецьких зацікавлень в дослідженні та художньому осмисленні й освоєнні у власному доробку інформації про духів природи українського міфу, алюзій та паралелей в їхній інтерпретації, зробила стислий огляд своїх книг, адресованих для читачів дитячого віку, відповіла на численні запитання третьокласників, поділилася найближчими творчими планами. Логічним завершенням дійства стала автограф-сесія письменниці, селфі та колективна світлина на згадку про цікаву й нетривіальну подію в житті школярів.

19.02.2021- колір дня зелений

Зелений - колір спокою, природи, молодості. Колір весни, надії та нового життя.

ВІТАЄМО !

ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ АНСАМБЛЬ ТАНЦЮ  «ФЕЄРІЯ» 

(Керівник Шолудько Б.Л.)

за зайняте І місце на V Міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Самоцвіти».  

Конкурс відбувся 20 лютого 2021 року у м. Львів

0-02-05-49c05d91bf7da4d3ed52620d6ecf9af8f9cad3982e99110007e261825a58afe3_58dba967.mp4

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Класні керівники провели з учнями години спілкування «Майдан Гідності».

Учні школи Соломія Шолудько, Марія Тарасюк підготували й провели патріотично-інформаційні хвилини для учнів 6-их - 11-х класів.

День НС.mp4

12.02.2021- колір дня жовтий

Жовтий -  символ розуму, тепла, радощів, поваги. Колір золота та стиглого колоса.

Семінар – практикум з польської мови «Використання інноваційних технологій на  уроках польської мови» 

17 лютого 2021 року в Луцькій спеціалізованій школі I-III ступенів № 1 відбувся семінар – практикум з польської мови «Використання інноваційних технологій на  уроках польської мови».  Захід відбувався на платформі zoom.

На початку семінару учителька польської мови Трубнікова О.В. розповіла про актуальність теми, про поняття інновації, про педагогічну інновацію, про методичні інновації, про інтерактивні  методи роботи, про метод гри і його потенціал в сучасному цифровому світі та про інформаційно-комунікаційні технології .

Далі учителька польської мови Михалюк Н.М. розповіла про освітні платформи для вивчення польської мови та показала принцип їх роботи та можливості.

Особливу увагу приділила платформам Learningapps та Worlwall.

На майстер класі О.В Трубнікова розповіла про платформи для створення квізів і турнірів –Quizizz та Kahoot.

Учасники семінару стали учасниками двох квізів на обох представлених платформах та могли порівняти потенційні можливості кожної платформи.

Після того методист управління освіти Луцької міської ради   О.П.Чухнова  розповіла про стан викладання польської мови у 2020-2021 н.р.

На сам кінець вчителі польської мови обмінялись досвідом, щодо використання освітніх платформ для вивчення польської мови та враженнями від семінару.

До Міжнародного дня рідної мови учениці 11-Б класу Курило Анастасія та Романюк Ольга підготували цікаву та пізнавальну інформацію про мову та ознайомили з нею учнів школи

0-02-0a-a188a40a0eb63d87de7e87960c3539628d498d985e4a39a849c4bbed13f7d34a_81ccf179.mp4
0-02-05-45b5243fa8b6ff6b71997c4142d8e2cb88d14fe28c89e5b378a04725bfa076e0_219508b5.mp4

Привітання від учнів школи до Дня Святого Валентина

0-02-05-bcc7a3b2a77f2cb8cc0edbe4a2abf7a505e7c244b8ec04a0499adf88ee10e695_3503fbf1.mp4

«З любов'ю до дітей»

Учні 10-Б класу, разом із дітьми з усіх шкіл міста, взяли участь в акції «З любов'ю до дітей». Ми пошили 450 ♥️фетрових сердечок! А 11 лютого 2021 року  завітали у кав’ярню-кондитерію «Старе Місто» до «сонячних людей»  із ВОГО «Даун-синдром» та подарували їх.

Акція «З любов’ю до дітей» мала на меті формування толерантного ставлення до людей з особливими потребами, привернення уваги суспільства до їхніх потреб, проблем, захисту їхньої гідності, прав і добробуту. Наповнити світ любов’ю і добром може кожен♥️

Поповнення бібліотечних фондів Волинської обласної біліотеки для юнацтва

Волинська обласна бібліотека для юнацтва отримала 827 книжок за програмою поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги: 317 для дорослого читання і 510- для дитячого.  Ці книги треба показати читачам. Для цього  у бібліотеці провели засідання експертної ради читачів, до яких залучили найактивніших шанувальників. Серед головних експертів  - учениця 5 - Б класу Монатік Юліана. Дівчинка зізнається: читання- її велика пристрасть:

«Я обираю книжки за такими критеріями. Спочатку дивлюся на обкладинку, люблю, коли вона тверда, тому що такі книжки комфортніше читати. Далі звертаю увагу на шрифт, бо якщо він дрібний - читати важко, -каже Юліанна. - Добре, коли шрифт середній. А ще різні книжки мають різні запахи. У крейдованих він яскравіший, а в паперових більш дерев'яний. Люблю фантастику, повісті, де багато персонажів та багато сюжетів. Поважаю енциклопедії, бо з них можна дізнатися багато цікавого. Зараз читаю дев'яту частину «Джуді Муді». У мене вдома дві полиці: на одній книжки, які вже прочитала, на іншій - які ще читатиму. То на тій, що з прочитаними книжками, вже мало місця».

12 лютого 2021 року, учитель англійської мови, Васюхник С. Я., провела показовий урок "ABC Party" у 1-Б класі.

"Люди, які зробили цей світ кращим"

1 лютого 2021 року було проведено виховний захід "Люди, які зробили цей світ кращим". Учасниками івенту стали учні 8-В класу СЗОШ І-ІІІ ступенів N1, Крижановська Валентина Юріївна, учитель англійської мови та керівники центру "Вікно в Америку".

Вітаємо Ярослава Андрійчука!

Вітаємо Ярослава Андрійчука, учня 10-Б класу, який в цьому складному році досяг визначних успіхів і відзначився активністю та працьовитістю. Ярослав був учасником багатьох конкурсів (зокрема, історичного конкурсу «Patria Nostra», «Молодий журналіст Волині», «Інтелектуальний тріатлон – успіхи Польщі 1980–2020»), але особливе значення надав участі в олімпіадах.

Ярослав Андрійчук став фіналістом IV Олімпіади історії Польщі для Полонії і поляків за кордоном, яку проводить фонд «Свобода і демократія».

"З любові люди виростають"

11 лютого в 10-А класі відбувся урок "Рідний край у творчості волинського поета Петра Маха, випускника школи №1 м. Луцька", приурочений до Міжнародного дня рідної мови.

(Учитель української мови та літератури Громик Л. В.)

Математичний світ

«Творчі сходинки педагогів Луцької територіальної громади»

   На ХХVІ міську виставку дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Луцької територіальної громади»  вчителі нашого освітнього закладу  підготували  роботи, у яких відображені напрацювання з методичної діяльності, сучасних проблем розвитку освіти, психологічного супроводу становлення особистості, упровадження компетентнісно зорієнтованого навчання тощо.

    Усього презентовано 11 робіт у номінаціях: «Початкова освіта» (2), «Іноземні мови» (2), «Фізико-математична освіта» (2), «Виховна робота» (1), «Естетична освіта» (1), «Філологія» (1), «Фізична освіта» (1), «Психологія та соціальна педагогіка» (1).

Кольорова п'ятниця

Учнівське самоврядування школи започаткувало флешмоб "Кольорова п'ятниця". 

05.02.2021 - "Кольорова п'ятниця" - колір дня ЧЕРВОНИЙ

Педагогічна рада

Педагогічна рада школи, яка відбулася 05.01.2021 року  розглянула питання оцінювання в початкових класах Нової української школи.

Питання, що обговорювались на педагогічній раді, стосувалися таких тем:

1.    Навіщо українським школам потрібне оцінювання.

2.    Як оцінювати й фіксувати результати навчальних досягнень учнів 3-4-х (пілотних) класів.

3.    Аналіз моніторингового  дослідження  результатів  семестрового оцінювання учнів 3-4-х (пілотних) класів.

4.    Як оцінюють учнів  в інших країнах.

Також розглянули питання організації інклюзивного навчання в школі.

Пам'ятай про Крути

29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

День Соборності України

День Соборності України-це одне з найважливіших свят нашої країни, яке символізує єдність та незламність українського народу.

Класні керівники 5-11 класів провели години спілкування онлайн, присвячені Дню Соборності України, яке відзначають 22 січня.

24.09.2020 року відбулося організаційне засідання атестаційної комісії І рівня Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Луцької міської ради Волинської області, де були обговорені такі питання:

-        про організацію та проведення атестації педагогів школи у 2020/2021 н. р.;

-        про розподіл функціональних обов’язків між членами атестаційної комісії І рівня;

-        затвердження плану засідань атестаційної комісії на 2020/2021 н. р.;

-        затвердження плану заходів щодо проведення атестації педагогічних працівників закладу у 2020/2021 н. р.;

-        затвердження графіка роботи атестаційної комісії на 2020/2021 н. р.

21 вересня 2020 р.

День Миру очима наших третьокласників

Психолого-педагогічний консиліум 

23 жовтня 2020 р. у школі відбувся психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5 класів до навчання в основній школі"                                                               

Метою консиліуму було об'єднання зусиль усіх суб'єктів навчально-виховного процесу, зацікавлених в успішному навчанні й повноцінному розвитку дітей школи, щоб намітити цілісну програму індивідуального супроводу та надати рекомендаціі щодо роботи індивідуально з кожною дитиною та класом у цілому. Матеріали консиліуму підготувала психолог  школи І. В. Федорчук.

27 жовтня відбулося засідання педагогічної ради школи

А чи знаєте Ви, як протікає кров по судинах? А що таке мале та велике кола кровообігу???

Пригадуйте!

Наші діти на уроці ЯДС дізналися багато нового!!!

Еритроцити, лейкоцити, тромбоцити- світ цікавого та незвіданого....

За допомогою цеглинок леґо ми майстрували шлях цих клітин по судинах.

А ще складали уявну зустріч із  еритроцитами, лейкоцитами,  тромбоцитами та діалоги з ними.

Учні 4-Г ласу. Класовод Чайка Олена.

День української мови та писемності в 1-Г класі

9 листопада - День української писемності та мови

9 листопада-День української писемності та мови - свято, яке щороку відзначається в Україні.

Учні та учителі нашоі школи долучилися до написання Ювілейного двадцятого радіодиктанту національноі єдності.

День української писемності та мови в 4-Г класі пройшов цікаво, пізнавально. Діти розгадували кросворд, пояснювали зміст прислів'їв про мову, написали диктант про червону калину, яка є символом України.

А ще у класі звучали вірші про рідну мову.

Учні 2-Г класу готувалися до Дня української писемності та мови цілими родинами. Шукали цікаві вислови про мову,створили колаж з малюнків "Украіна очима моєі сім'і". А учні писали диктант "Украіна єдина". 

Класовод: Овцинова Олена.

Учні 4-В класу писали диктант Вишиванка до Дня української писемності. А також малювали орнамент. І своїми роботами прекрасили калейдоскоп творчості.

Класовод: Янюк Ольга.

11 листопада

Дистанційний урок у рамках конкурсу "Учитель року - 2021" на тему: "Розв'язування трикутників. Теорема косинусів, синусів. Приклади застосування".

Урок провела учитель математики та інформатики Коржова Н.А.

Тиждень інклюзивної освіти

21 листопада 2020 року, на честь здобутків останніх загальнодемократичних народних революцій і на пошану учасників тих подій, які  віддали життя за майбутні перетворення, в Украіні відзначається День Гідності та Свободи.

Учитель історіі Кацевич Богдан Володимирович провів уроки мужності для учнів 6, 9, 10, 11 класів.

Учні школи Анна Климовець, Владислав Слободян, Катерина Сахан, Анна Ковалевич підготували і провели патріотично-інформаційні хвилини для учнів 5-х, 7-х класів.

Учні та вчителі вшанували пам'ять Героїв Небесноі Сотні та загиблих воінів АТО/ ООС покладанням квітів до стели Пам'яті.

0-02-05-268f057e35e61ff93f8a37aa34ef4082b590084596fcdd6523856ee4a7bad677_2cb85cf1.mp4

9-14 листопада - Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуаціі. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.                                                        

З 9 листопада по 14 листопада у школі був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності на тему "Наша безпека у наших руках" та Тиждень безпеки дорожнього руху.                                                            

Відповідно до тематики Тижнів у школі були проведені заходи:

Виставка малюнків

З метою попередження дитячого дорожньо- транспортного травматизму класоводами та класними керівниками було проведено бесіди , інформаційні хвилинки, вікторини "Безпека на дорозі- безпека життя".

Учні школи взяли участь у флешмобі "Я у безпеці! "

А до школярів 5-х, 6-х, 7-х класів завітав інспектор ювенальноі превенціі Двойнінов В. В. Лейтенант поліціі вручив кожному учневі світловідбиваючий слеп браслет та розповів про значення флікерів, браслетів для безпеки в темний час доби, туману.

16 листопада - Міжнародний день толерантності

"Любов виникає з любові, коли хочу, щоб мене любили, я першим люблю"- Григорій Сковорода.

У школі було проведено "Тиждень толерантності".                         

Заступник директора з навчально- виховноі роботи Богданець Людмила Василівна зауважила, що впродовж тижня робота була спрямована на розуміння необхідності реалізаціі принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, іхніх думок, дотримання своіх переконань і визнання такого ж права за іншими.

Учні школи брали активну участь у заходах.

На паралелі 6-х класів відбулися години спілкування "Толерантність починається з мене".  Морів Талейран визначав поняття толерантності як "рука допомоги тому, хто іі потребує". Учні на уявних долоньках писали , що таке толерантність у іхньому розумінні, а старшокласники з цих малюнків створили велику стінівку.

Стіни школи були оформлені висловами видатних людей про терпіння, терпимість до інших, а також інформацією про про історію появи слова "толерантність".

Психолог школи Федорчук Інна Віталіівна провела урок доброти та толерантності в інклюзивному 1-Г класі. Діти були дуже активні, небайдужі до чужого горя, вчилися доброзичливості, тактовності у спілкуванні з однокласниками та дорослими.

День пам'яті жертв Голодомору

Щорічно четверта субота листопада спонукає усіх українців схилити у жалобі голови і запалити свічу... 

Цьогоріч до вшанування вперше долучилися і учні 1-В класу (класовод Кічук О.А.) та виготовили символічну квітку пам'яті "НЕЗАБУДЬКУ".

Вітаємо переможців конкурсу дитячої творчості "Happy Thanksgiving"

Вітаємо переможців конкурсу дитячої творчості "Thanksgiving is fun"

У СЗОШ №1 провели виховні заходи до Дня Подяки

28 листопада - День пам'яті жертв голодоморів

28 листопада в День пам'яті жертв голодоморів учні 5-В класу з класним керівником Плахтиною І.А., виготовили квітку пам'яті.

Турбота про пташок

Учні 1-В класу потурбувались про птахів і виготовили їм смаколики із зерна, насіння, горіхів. Після уроків діти розвісили пташині ласощі на подвір'ї школи. Смачного, пернаті!

Вітаємо 

Магардичана Станіслава, учня 10-А класу, з перемогою (ІІІ місце) у ІІ (міському) етапі конкурсу-захисту наукових робіт.

Вчитель: Мороз І. В.

Video.mp4

Представники Луцького осередку Національної скаутськоі організації "Пласт" передали нашій школі Вифлеємський Вогонь Миру.  Дякуємо пластунам за цю традицію, яка нагадує нам про те, наскільки важливо робити добро, наскільки це просто і приємно, а свічка із Вифлеємським вогнем це дуже гарно символізує.