Виставка 

"Творчі сходинки педагогів"

Для активізації творчої діяльності педагогічних працівників, поширення перспективного педагогічного досвіду в Луцькому ліцеї №1 проходить виставка дидактичних і методичних досягнень.

    Усього презентовано 11 робіт у номінаціях: «Початкова освіта» (1), «Філологія (українська мова та література)» (2),  «Іноземні мови (англійська мова)» (4),  «Фізико-математична освіта (математика)» (2),  «Фізична освіта (фізична культура)» (1), «Виховна та правовиховна робота» (1).

      Зміст представлених матеріалів відповідає вимогам державних освітніх стандартів, свідчить про інноваційні підходи в організації освітнього процесу закладу. Зокрема, у роботах відображені напрацювання щодо розвитку ключових компетентностей як основи для успішної реалізації особистості, застосування текстоцентричного підходу до вивчення рідної мови, особливостей використання матеріалів волинських митців на уроках словесності. Значну увагу приділено формуванню комунікативної компетенції   на уроках іноземної мови, математичної грамотності – на уроках алгебри та геометрії тощо.

     Методичні надбання педагогів нашого закладу будуть презентовані на ХХІХ міській виставці дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Луцької міської територіальної громади».

Янюк.pdf
Богданець.pdf
Кальна.pdf
Мирончук.pdf
Згоранець_Тарасюк.pdf
Струк.pdf
Шеремета.pdf
Соловйова.pdf
Мосор.pdf
Мороз.pdf
Багнюк.pdf