Атестація

Традиційно у лютому проходить Місячник педагогів, що атестуються, на якому заплановані такі заходи : виставка дидактичних і методичних матеріалів, показові уроки, виховні заходи, зустріч із дитячою письменницею Дарією Корній.

1 квітня 2021 року успішно завершився підсумковий етап атестаційного періоду в нашому освітньому закладі.

У 2020/2021 навчальному році атестацію проходили 17 учителів. Комісією І рівня при Луцькій спеціалізованій школі І- ІІІ ст. №1 було атестовано 6 педагогічних працівників: на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії» - 2 педагоги; на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії» - 4 педагоги.

Комісією ІІ рівня - 11 педагогів, із них: на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» - 2 педагоги; на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший учитель» - 2 педагоги; на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель» - 3 педагоги; на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «вчитель-методист» - 2 педагоги; на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «вчитель-методист» - 2 педагоги.