Набір у перший клас

До уваги батьків майбутніх першокласників!

На 2023-2024 н.р. планується набрати 4 класи (120 учнів).

Класоводи: Хоружина Алла Ростиславівна,

Круліковська Наталія Олександрівна,

Сорочук Інна Ігорівна,

Овцинова Олена Арсенівна

З повагою, адміністрація закладу освіти.

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Згідно з наказом МОН від 16.04.2018 року №365 "Про затвердження Порядку зарахування учнів до державних закладів освіти" до Луцького ліцею №1 Луцької міської ради Волинської області набір буде відбуватися за визначеним механізмом.

Прийом документів здійснюється з ________ року до ________ року на підставі заяви одного з батьків, поданої особисто (з пред'явленням документа, що засвідчує особу заявника) або надісланої на електронну адресу школи school1lutsk39@ukr net.

До заяви додаються:

1. Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал документа);

2. Оригінал або копія медичної довідки (за формою №086-1/0 та форма №63/0 "Карта профілактичних щеплень").

Медичну довідку подати до 27.08.2023 року.

3. Копію одного з документів (за вибором заявника), що підтверджує місце проживання (чи перебування) на території обслуговування закладу освіти (під час подання копії пред'являється оригінал документа).

На першочергове зарахування мають право діти, які проживають на території обслуговування школи, визначеної рішенням виконавчого комітету від 24.01.2018 року 23-1 "Про затвердження мікрорайонів закладів загальної середньої освіти та ведення обліку дітей шкільного віку та учнів".

У випадку, якщо право на першочергове зарахування не підтверджено, діти можуть бути зараховані до закладу освіти лише на вільні місця.

01.06.2023 року відбудеться зарахування дітей до 1-го класу, які мають право на першочергове зарахування та подали повний пакет документів.

Діти, які не мають медичної довідки станом на 01.06.2023 року, будуть рекомендовані до зарахування.

Зарахування цих дітей відбудеться 31.08.2023 року (при наявності усіх документів).

З 01 до 15.06.2023 року здійснюється зарахування дітей на вільні місця (за умови подання повного пакету документів).

Назви вулиць, закріплених за навчальним закладом:

Богдана Хмельницького, Гаврилюка, Гайдамацька, Глушець (від вул. Ковельської до вул. Паркової), Гончарова, Градний Узвіз, Даргомижського, Заповітна, Затишна, Кондратюка, Кооперативна, Короленка, Кривий Вал, Крилова, Лесі Українки, Набережна (від вул. Шевченка до вул. Яровиці), Паркова, Прогресу, Пушкіна, П’ятницька Гірка, Сенаторки Левчанівської, Словацького, Учительська, Франка, Хакімова, Чайковського, Шевченка (до вул. Набережної).

(рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 16.02.2022 р. №95-1 "Про затвердження територій обслуговування закладів загальної середньої освіти Луцької міської територіальної громади та ведення обліку дітей шкільного віку та учнів").