Набір у перший клас

До уваги батьків майбутніх першокласників!!!

У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією та введенням режиму надзвичайної ситуації, пропонуємо Вам онлайн форму заяви для зарахування учнів до 1-го класу.

Електронні заяви надсилайте на електронну пошту школи school1lutsk39@ukr.net.

Також нагадуємо про необхідність дотримання власного календаря профілактичних щеплень на кір та інші інфекційні хвороби.

З повагою, адміністрація закладу освіти.

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Згідно з наказом МОН від 16.04.2018 року №365 "Про затвердження Порядку зарахування учнів до державних закладів освіти" до Луцької спеціалізованої школи І - ІІІ ступенів №1 Луцької міської ради Волинської області набір буде відбуватися за визначеним механізмом.

Зарахування до школи здійснюється з 02 березня по 31 травня 2020 року на підставі заяви одного з батьків, поданої особисто (з пред'явленням документа, що засвідчує особу заявника).

Запис проводиться щоденно з 9.00 до 16.00 год у канцелярії школи (крім суботи та неділі).

До заяви додаються:

1. Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал документа);

2. Оригінал або копія медичної довідки (за формою №086-1/0 та форма №63/0 "Карта профілактичних щеплень").

3. Копію одного з документів (за вибором заявника), що підтверджує місце проживання (чи перебування) на території обслуговування закладу освіти (під час подання копії пред'являється оригінал документа).

На першочергове зарахування мають право діти, які проживають на території обслуговування школи, визначеної рішенням виконавчого комітету від 24.01.2018 року 23-1 "Про затвердження мікрорайонів закладів загальної середньої освіти та ведення обліку дітей шкільного віку та учнів".

У випадку, якщо право на першочергове зарахування не підтверджено, діти можуть бути зараховані до закладу освіти лише на вільні місця.

Назви вулиць, закріплених за навчальним закладом

Богдана Хмельницького, Гаврилюка, Гайдамацька, Глібова, Глушець (від вул. Ковельської до вул. Паркової), Гончарова, Градний Узвіз, Гребінки, Даргомижського, Залізняка, Заповітна, Затишна, Кондратюка, Кооперативна, Короленка, Кривий Вал, Крилова, Лесі Українки, Набережна (від вул. Шевченка до вул. Яровиці), Паркова, Прогресу, Пушкіна, П’ятницька Гірка, Сенаторки Левчанівської, Сільська, Словацького, Тесленка, Учительська, Франка, Хакімова, Чайковського, Шевченка (до вул. Набережної).