Набір у перший клас

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Пропонуємо вам шаблон заяви для зарахування до 1-го класу.

Заяви приносьте особисто або надсилайте на електрону пошту школи:

з 01.04.2021 р. до 31.05.2021 р.

Також нагадуємо про необхідність дотримання власного календаря профілактичних щеплень на кір та інші інфекційні хвороби.

З повагою, адміністрація закладу освіти

До уваги батьків майбутніх першокласників!

На 2021-2022 н.р. планується набрати 4 класи (120 учнів).

Класоводи: Ляшук Віра Анатоліївна

Мельнійчук Наталія Ростиславівна

Янюк Ольга Афанасіївна

Чайка Олена Юріївна

З повагою, адміністрація закладу освіти.

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Згідно з наказом МОН від 16.04.2018 року №365 "Про затвердження Порядку зарахування учнів до державних закладів освіти" до Луцької спеціалізованої школи І - ІІІ ступенів №1 Луцької міської ради Волинської області набір буде відбуватися за визначеним механізмом.

Прийом документів здійснюється з 01.04.2021 року до 30.05.2021 року на підставі заяви одного з батьків, поданої особисто (з пред'явленням документа, що засвідчує особу заявника) або надісланої на електронну адресу школи school1lutsk39@ukr net.

До заяви додаються:

1. Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал документа);

2. Оригінал або копія медичної довідки (за формою №086-1/0 та форма №63/0 "Карта профілактичних щеплень").

Медичну довідку подати до 27.08.2021 року.

3. Копію одного з документів (за вибором заявника), що підтверджує місце проживання (чи перебування) на території обслуговування закладу освіти (під час подання копії пред'являється оригінал документа).

На першочергове зарахування мають право діти, які проживають на території обслуговування школи, визначеної рішенням виконавчого комітету від 24.01.2018 року 23-1 "Про затвердження мікрорайонів закладів загальної середньої освіти та ведення обліку дітей шкільного віку та учнів".

У випадку, якщо право на першочергове зарахування не підтверджено, діти можуть бути зараховані до закладу освіти лише на вільні місця.

01.06.2021 року відбудеться зарахування дітей до 1-го класу, які мають право на першочергове зарахування та подали повний пакет документів.

Діти, які не мають медичної довідки станом на 01.06.2021 року, будуть рекомендовані до зарахування.

Зарахування цих дітей відбудеться 31.08.2021 року (при наявності усіх документів).

З 01 до 15.06.2021 року здійснюється зарахування дітей на вільні місця (за умови подання повного пакету документів).

Назви вулиць, закріплених за навчальним закладом

Богдана Хмельницького, Гаврилюка, Гайдамацька, Глібова, Глушець (від вул. Ковельської до вул. Паркової), Гончарова, Градний Узвіз, Гребінки, Даргомижського, Залізняка, Заповітна, Затишна, Кондратюка, Кооперативна, Короленка, Кривий Вал, Крилова, Лесі Українки, Набережна (від вул. Шевченка до вул. Яровиці), Паркова, Прогресу, Пушкіна, П’ятницька Гірка, Сенаторки Левчанівської, Сільська, Словацького, Тесленка, Учительська, Франка, Хакімова, Чайковського, Шевченка (до вул. Набережної).