Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

Ласкаво просимо!

Ми дуже раді, що Ви стали читачем нашого нового сайту і сподіваємось, що цей ресурс буде для Вас корисним, цікавим та потрібним. Будемо раді бачити серед наших відвідувачів сайту не лише вчителів, учнів та батьків школи, але й наших випускників, ветеранів, гостей школи, й усіх, кому цікаве наше життя і події школи.

Ми дуже любимо свою школу та з великою повагою ставимося до нелегкої праці наших учителів і підтримуємо творчий потенціал учнів. Сподіваємося на ефективний діалог з батьками учнів нашої школи на тему навчання та виховання наших дітей, за яких ми несемо відповідальність перед країною та нашим майбутнім.

Логін доступу: mip. Пароль доступу: mipmip.

27 жовтня відбулося засідання педагогічної ради школи

Психолого-педагогічний консиліум

23 жовтня 2020 р. у школі відбувся психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5 класів до навчання в основній школі"

Метою консиліуму було об'єднання зусиль усіх суб'єктів навчально-виховного процесу, зацікавлених в успішному навчанні й повноцінному розвитку дітей школи, щоб намітити цілісну програму індивідуального супроводу та надати рекомендаціі щодо роботи індивідуально з кожною дитиною та класом у цілому. Матеріали консиліуму підготувала психолог школи І. В. Федорчук.

Математичний світ

21 вересня 2020

День Миру очима наших третьокласників

24.09.2020 року відбулося організаційне засідання атестаційної комісії І рівня Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Луцької міської ради Волинської області, де були обговорені такі питання:

- про організацію та проведення атестації педагогів школи у 2020/2021 н. р.;

- про розподіл функціональних обов’язків між членами атестаційної комісії І рівня;

- затвердження плану засідань атестаційної комісії на 2020/2021 н. р.;

- затвердження плану заходів щодо проведення атестації педагогічних працівників закладу у 2020/2021 н. р.;

- затвердження графіка роботи атестаційної комісії на 2020/2021 н. р.

УВАГА! РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКІНЧЕНА!