Олімпіади, конкурси

Переможці ІІ (міського) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019-2020 н.р.

Переможці ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019-2020 н.р.

Учасники ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад у 2019-2020 н.р.

В ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад взяли участь 10 учнів. Усі учасники обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад стали призерами:

- фізика: Кравчук В. В. (І місце);

- астрономія: Кравчук В. В. (ІІ місце);

- англійська мова: Бондаренко Б. Р. (І місце);

- французька мова: Черниш О. О. (ІІ місце), Герасимчук А. О. (І місце);

- німецька мова: Кривко А. О.;

- польська мова: Косянчук Д. М. (І місце), Лузанов Д. В. (ІІ місце), Рудчик Н. А.;

- трудове навчання: Ткачук М. В. (ІІІ місце).


Працювала лише секція англійської мови під керівництвом Мороз І. В.. Учні 11-Б класу, Костюк М. С, Рудчик Н. А. та Лузанов Д. В. перемогли на міському етапі конкурсу-захисту в секції «Англійська мова» (І, ІІ та ІІІ місця).

Чотири учні брали участь в конкурсі від Волинської філії МАН:

- Черниш Олександра (11-Б клас), у секції «Медицина»;

- Андрійчук Ярослав (9-Б клас), у секції «Медицина»;

- Корнійчук Юлія (11-А клас), у секції «Медицина».

Черниш Олександра та Андрійчук Ярослав вибороли ІІ місця на обласному етапі конкурсу науково-дослідницьких робіт. Корнійчук Юлія стала переможницею обласного етапу (два І місця).

В ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу з української мови імені Петра Яцика брали участь троє школярів, з них призеркою стала Волошина Марія (І місце), учитель: Гушинець О. З.. Марія зайняла ІІІ місце в ІІІ етапі цього конкурсу.

Двоє учнів стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнського мовно- літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка:

- Волошина Марія (учениця 10-Б класу) - ІІ місце, учитель: Гушинець О. З.;

- Ніжегородцева Таміла (учениця 7-Б класу) – ІІІ місце, учителі: Муц І. О., Згоранець М. В.

Учні школи також брали участь у таких літературних конкурсах, конференціях та турнірах:

- «Об’єднаймося, брати мої»: Тарасюк Марія (7-Б), переможниця (учитель: Згоранець М. В.);

- «Покоління X, Y, Z – взаємодія чи конкуренція»: Галян Дарина, І місце

- Міський турнір з історії - Андрейчук Ярослав (у складі збірної команди), ІІ місце;

- Науково-практична конференція «Волинь і волиняни в історії та культурі України».