Олімпіади, конкурси

українська м. і л.2022.pdf
географія2022.pdf
картинг1.pdf
Переможців ІІ.pdf
шкільна олімпіада 2022 наказ.docx

ВІТАЄМО!

Коленко Амелію,

ученицю 10-В класу,

за зайняте ІІ місце

в обласній олімпіаді з англійської мови

(учитель Оксана Шешаберідзе)


Мельника Владислава,

учня 10-А класу,

за зайняте ІІІ місце

в обласній олімпіаді з фізики

(учитель Вадим Хомік)


Андрійчука Ярослава,

учня 11-Б класу,

за зайняте ІІІ місце

в обласній олімпіаді з хімії

(учитель Василина Шемет)

ВІТАЄМО!

Чмух Софію,

ученицю 7-Г класу,

за зайняте ІІ місце

в ІІІ (обласному) етапі Міжнародного конкурсу імені Т.Г.Шевченка.

(учитель Олена Гушинець)

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКИХ ОЛІМПІАД!

З інформатики:

ІІІ місце –

Мартинюк Богдан

10-Б клас,

учитель Наталія Коржова

З англійської мови:

І місце – Коленко Амелія, 10-В клас,

учитель Оксана Шешаберідзе;

ІІ місце – Стецюк Марія, 8-Б клас,

учитель Ірина Бачалгіна;

ІІ місце – Рибковська Софія, 11-Б клас,

учитель Наталія Юхимчук;

ІІІ місце – Вдовиченко Орест-Микола, 8-А клас,

учитель Ірина Бачалгіна;

ІІІ місце – Савчук Маргарита, 10-Б клас,

учитель Оксана Шешаберідзе;

ІІІ місце – Кшевдинська Марія, 11-Б клас,

учитель Наталія Юхимчук


З польської мови:

ІІ місце – Тарасюк Марія, 9-Б клас,

учитель Ніна Михалюк;

ІІ місце – Лісовчук Анастасія, 10-А клас,

учитель Олена Трубнікова;

ІІІ місце – Сас Тетяна, 9-В клас,

учитель Ніна Михалюк;

ІІІ місце – Войтюк Дарія, 10-Б клас,

учитель Олена Трубнікова;

ІІІ місце – Лахай Анна, 11-В клас,

учитель Ніна Михалюк


З французької мови:

І місце – Міцура Маргарита, 8-В клас,

учитель Світлана Багнюк;

І місце – Мисковець Олександра, 9-А клас,

учитель Світлана Багнюк;

ІІІ місце – Боровська Вероніка, 9-А клас,

учитель Світлана Багнюк

З фізики:

ІІІ місце – Пилипович Дарина, 9-Б клас,

учитель Вадим Хомік;

ІІІ місце – Мельник Владислав, 10-А кл.,

учитель Вадим Хомік;

ІІІ місце – Мартинюк Богдан, 10-Б клас,

учитель Вадим Хомік

З математики:

ІІ місце – Стецюк Марія, 8-Б клас,

учитель Ганна Шеремета;

ІІІ місце – Олійник Арсеній, 7-В клас,

учитель Катерина Богданець;

ІІІ місце – Мартинюк Богдан, 10-Б клас,

учитель Ірина Сіраш;

ІІІ місце – Гаврилюк Олександр, 11-А кл.,

учитель Оксана Фатенок.

З біології:

ІІ місце – Романік Орест, 8-А клас,

учитель Тетяна Войтюк;

ІІ місце – Андрійчук Ярослав, 11-Б клас,

учитель Тетяна Войтюк;

ІІІ місце – Ковальчук Матвій, 10-Б клас,

учитель Оксана Мельник.

Переможців.docx
ОЛІМПІАДА 2021.docx

18 вересня 2020 року учні нашої школи Валентина Наконечна, Олександра Цопа, Діана Юрчик, Іван Поліщук, Софія Коваль, Марта Киричук і Марія Гелета взяли участь у восьмому Загальноукраїнському диктанті з польської мови "Я пишу, ти пишеш,ми пишемо... польською".

Іван Поліщук виборов ІІІ місце у молодшій віковій групі (12-18 років ).

Учитель польської мови Олена Трубнікова

Вітаємо!!!

Крота Олега, учня 10-В класу, за зайняте ІІ місце в ІІІ (Всеукраїнському) етапі конкурсу-захисту наукових робіт МАН

Вітаємо!!!

Кравчука Володимира Володимировича, учня 11-В класу, з перемогою (І місце) у Волинській учнівській Інтернет-олімпіаді з фізики.

Переможці ІІ (міського) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019-2020 н.р.

Переможці ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019-2020 н.р.

Учасники ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад у 2019-2020 н.р.

В ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад взяли участь 10 учнів. Усі учасники обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад стали призерами:

- фізика: Кравчук В. В. (І місце);

- астрономія: Кравчук В. В. (ІІ місце);

- англійська мова: Бондаренко Б. Р. (І місце);

- французька мова: Черниш О. О. (ІІ місце), Герасимчук А. О. (І місце);

- німецька мова: Кривко А. О.;

- польська мова: Косянчук Д. М. (І місце), Лузанов Д. В. (ІІ місце), Рудчик Н. А.;

- трудове навчання: Ткачук М. В. (ІІІ місце).


Працювала лише секція англійської мови під керівництвом Мороз І. В.. Учні 11-Б класу, Костюк М. С, Рудчик Н. А. та Лузанов Д. В. перемогли на міському етапі конкурсу-захисту в секції «Англійська мова» (І, ІІ та ІІІ місця).

Чотири учні брали участь в конкурсі від Волинської філії МАН:

- Черниш Олександра (11-Б клас), у секції «Медицина»;

- Андрійчук Ярослав (9-Б клас), у секції «Медицина»;

- Корнійчук Юлія (11-А клас), у секції «Медицина».

Черниш Олександра та Андрійчук Ярослав вибороли ІІ місця на обласному етапі конкурсу науково-дослідницьких робіт. Корнійчук Юлія стала переможницею обласного етапу (два І місця).

В ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу з української мови імені Петра Яцика брали участь троє школярів, з них призеркою стала Волошина Марія (І місце), учитель: Гушинець О. З.. Марія зайняла ІІІ місце в ІІІ етапі цього конкурсу.

Двоє учнів стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнського мовно- літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка:

- Волошина Марія (учениця 10-Б класу) - ІІ місце, учитель: Гушинець О. З.;

- Ніжегородцева Таміла (учениця 7-Б класу) – ІІІ місце, учителі: Муц І. О., Згоранець М. В.

Учні школи також брали участь у таких літературних конкурсах, конференціях та турнірах:

- «Об’єднаймося, брати мої»: Тарасюк Марія (7-Б), переможниця (учитель: Згоранець М. В.);

- «Покоління X, Y, Z – взаємодія чи конкуренція»: Галян Дарина, І місце

- Міський турнір з історії - Андрейчук Ярослав (у складі збірної команди), ІІ місце;

- Науково-практична конференція «Волинь і волиняни в історії та культурі України».